یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷

جشن شکوفه ها با ۷۰۰ دانش آموز در فیروزکوه برپا شد

انتشار: شنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۵۹:۵۶ |
کد خبر: 43987 |
بازدید: 17 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: ۲۶۲ دانش آموز در مقطع پیش دبستانی و ۴۳۸ دانش آموز در مقطع کلاس اول دبستان در سطح شهرستان فیروزکوه با برگزاری جشن شکوفه ها، دوران تحصیل خود را آغاز کردند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه روز شنبه در مراسم جشن شکوفه ها که در مدرسه پسرانه پیامبر اعظم (ص) برگزار شد، گفت: در سال تحصیلی جدید ۵ هزار و ۱۱۰ دانش آموز در سطح شهرستان به تحصیل می پردازند که نیمی از جمعیت را دختران و نیمی دیگر را پسران تشکیل می دهند.

محمدرضا بنار افزود: ۴۸ مدرسه دولتی و ۲ مدرسه غیردولتی در سال جاری مسئولیت آموزش و پرورش این دانش آموزان را برعهده دارند.

فرماندار فیروزکوه نیز در این مراسم تاکید کرد: سرنوشت دانش آموزان در دوران تحصیل رقم می خورد و معلمان می توانند با تلاش در آموختن مهارت های زندگی همراه با دروس علمی، آنها را آماده ورود به جامعه، شناخت توانایی ها و انتخاب شغل متناسب با خود کنند.

مهدی یوسفی جمارانی، با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس افزود: همانطور که شهدا، جانبازان و آزادگان برای حفظ امنیت کشور جان خود را فدا کردند، نیاز جامعه است تا معلمان، دانش آموزان و دانشجویان همواره تلاش کنند تا کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت هدایت کنند.

شهرستان فیروزکوه دارای دو بخش مرکزی و ارجمند، در ۱۲۰ کیلومتری شمال شرقی پایتخت واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *