چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

بازدید از روند اجرای پروژه ساخت ساختمان شماره۲آتش نشانی شهرداری

انتشار: شنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ |
کد خبر: 43984 |
بازدید: 31 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: شهردار فرون آباد در بازدید از روند ساخت ساختمان شماره ۲ آتش نشانی گفت: خدمات واحد آتش نشانی مختص به این شهر نبوده و علاوه بر شهر و روستاهای تابعه در مواقع ضرور به شهرهای همجوار نیز خدمات ارائه می‌کند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – کوروش میرزایی در این خصوص و در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما با بیان اینکه کار ساخت ساختمان شماره ۲ آتش نشانی طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در حال انجام می باشد، تصریح کرد: با توجه به  گستره شهر و الحاق مناطق جدید به شهر، کار مطالعاتی در خصوص احداث ساختمان جدید آتش نشانی جهت سرعت بخشیدن به امر خدمات رسانی به شهروندان در دستور کار قرار گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه واحد آتش‌نشانی آماده ارائه خدمات آموزشی، ایمنی و آتش‌نشانی به شهروندان عزیز می باشد، اضافه کرد: خدمات واحد آتش نشانی مختص به این شهر نبوده و علاوه بر شهر و روستاهای تابعه در مواقع ضرور به شهرهای همجوار نیز خدمات ارائه می‌کند.

وی در پایان اظهارداشت: در راستای بالابردن ضریب ایمنی، تمامی شهروندان و آیندگان نیز باید امر آموزش را جدی بگیرند و نحوه استفاده از تجهیزات آتش نشانی را فرا گیرند تا در صورت لزوم همگان بتوانند خدمات رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *