یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷

نگاه سکولار به نظام خیانت به انقلاب اسلامی است

انتشار: جمعه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۴۷:۴۶ |
کد خبر: 43968 |
بازدید: 15 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: امام جمعه فیروزکوه گفت:کسانی که به نظام اسلامی نگاه سکولاریسم دارند، خیانتی جبران ناپذیر به انقلاب اسلامی ایران می کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی امیری ارجمند در خطبه های نماز عبادی – سیاسی جمعه این هفته که در مسجد جامع فیروزکوه برگزار شد، افزود: امروز جنگ آرمان ها، ارزش ها و عقاید است، می خواهند ما را بی هویت و بی حسین کنند؛ باید با ابزار قوی و تکنولوژی وسیع تری مقابل چالش های امروز حرکت کنیم.

وی اظهارداشت: همواره باید معنویات به دست آمده از حضور در مراسم های عزاداری اباعبدالله حسین(ع) را حفظ کرد؛ قیام امام حسین (ع) تنها قیام دینی نبود، بلکه ایشان بنای تشکیل حکومت اسلامی را داشتند.

امام جمعه فیروزکوه ادامه داد: اگر دشمنان امروزه در برابر ایران ، توطئه و مقابله می کنند، به دلیل جنبه های سیاسی و تشکیل حکومت اسلامی است؛ مردم کشور ما پیش از انقلاب هم دین داری می کردند اما امروز آمریکا علیه ایران ایستاده است چرا که نهضت ما نشأت گرفته از قیام امام حسین (ع) است و کنار جنبه دینی، جنبه سیاسی هم دارد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان فیروزکوه با اشاره به هفته دفاع مقدس بیان داشت: استقلال و آزادی شعار راهبردی است و برده هیچ حکومتی نیستیم و این امر قابل دگرگونی نیست؛ قدرت امروز کشورمان در منطقه به برکت خون شهدا به دست آمده است و به دلیل همین قدرت، دشمن جنگ اقتصادی، روانی و رسانه ای را علیه ما به راه انداخته است.

وی اظهار داشت: دشمنان در جنگ اقتصادی نتوانستند مردم را ناامید کنند و به جنگ رسانه ای روی آوردند، که گذر از این برهه حساس نیازمند آگاهی و بصیرت مردم است.

این مقام مسئول با بیان اینکه برخی در داخل کشور حرف دشمنان را تکرار می کنند ابراز کرد: امروزه در شرایطی هستیم که حمایت از دولت الزامیست؛ کمک به دولت، کمک به نظام است.

وی با اشاره به بازگشایی مدارس و دانشگاه ها تاکید کرد: آموزش و پرورش و دانشگاه ها، منشأ اطلاع رسانی هستند؛ دشمن قصد دارد از هر طریقی مردم را نا امید کند تا به دوران جاهلیت طاغوتی بازگردند؛ خیرین باید دانش آموزان و دانشجویانی که نتوانستند ابزار تحصیل خود را فراهم کنند، دریابند.

شهرستان فیروزکوه دارای دو بخش مرکزی و ارجمند، در ۱۲۰ کیلومتری شمال شرقی پایتخت واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *