یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷

امروز دیگر دشمن به گزینه نظامی فکر نمی کند

انتشار: جمعه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۴۵:۴۶ |
کد خبر: 43957 |
بازدید: 14 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: هشت سال دفاع مقدس به دشمنان ثابت کرد، ملتی که شهادت دارد تن به شکست و ذلت نمی دهد و به همین دلیل است که امروز دیگر گزینه نظامی از میز دشمن حذف شده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امام جمعه پاکدشت در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان  گفت:این طبیعی است که دشمنان انقلاب وقتی مقاومت، ایثار و شهامت فرزندان شما ملت را در هشت سال دفاع مقدس دیدند دیگر به گزینه نظامی فکر نکنند.

 

حجت الاسلام حسن لزومی افزود:اگر دشمن توان مقابله نظامی و جنگ با ایران را داشت لحظه ای کوتاهی نمی کرد و چون توان مقابله ندارد، این همه تحریم،تهدید و جنگ روانی بر علیه ملت و نظام اسلامی به راه انداخته است.

 

وی به برگزاری با شکوه مراسم سوگواری ابا عبدالله در شهرستان پاکدشت همچون دیگر نقاط کشور اشاره کرد و گفت: تا این شور و شعور حسینی در ذهن و دل ملت است، انقلاب و نظام اسلامی مقتدر و پابرجاست و به همین دلیل است که دشمن امروز اعتقادات و باورهای مردم را هدف قرار می دهد.

 

لزومی در بخش دیگر خطبه ها به آغاز فصل تعلیم و تربیت اشاره کرد و افزود: اگر چه شروع مدارس در فصل پائیز است ولی مدیران و معلمان در مدارس باید ماه مهر را به بهار علم و معرفت برای دانش آموزان تبدیل کنند.

 

وی گفت: همین کودکان و نوجوانانی که امروز در مدارس مشغول کسب علم و دانش هستند فردا مسئولیت های مهم و کلیدی را در کشور به دست می گیرند و به همین دلیل چه در خانه پدر و مادر و چه در مدرسه اولیای مدارس باید به تعلیم و تربیت آنها توجه ویژه ای داشته باشند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *