سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

برگزاری بزرگترین نمایش میدانی با عنوان “ستارگان درخشان،شهدای قهرمان”

انتشار: سه شنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۱۶:۴۰ |
کد خبر: 43865 |
بازدید: 19 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: سرهنگ پاسدار صمد سلطانی در نشست خبری با خبرنگاران ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت : دفاع مقدس گنجینه ای بزرگ برای ملت ایران است …

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرمانده ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) گفت:در هفته دفاع مقدس بزرگترین نمایش میدانی با عنوان ستارگان درخشان،شهدای قهرمان در شهرستان پیشوا برگزار می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ سرهنگ پاسدار صمد سلطانی در نشست خبری با خبرنگاران ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت : دفاع مقدس گنجینه ای بزرگ برای ملت ایران است که با مرور از هر نقطه آن می توان درس های زیادی گرفت.

 

وی افزود: آنچه کشور ایران را در تمامی عرصه ها بیمه کرده است دستاوردهای دفاع مقدس است که بارزترین موفقیت ها را به همراه  داشته و نقطه عطف تاریخ جمهوری اسلامی است.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع)در ادامه با بیان اینکه دفاع مقدس به عنوان یک الگو باید به نسل های آینده انتقال یابد، افزود: امروز ما به عنوان مسئول وظیفه داریم با یک برنامه ریزی دقیق به دفاع از دستاوردهای شهیدان بپردازیم چرا که دفاع مقدس و شهدا جنگ تحمیلی با خون خود به ما درس ولایت پذیری، آزداگی و ایثار آموختند.

 

وی افزود: ویژه برنامه های هفته گرامیداشت دفاع مقدس شهرستان پیشوا با هدف افزایش روحیه مقاومت، فداکاری و شهادت طلبی و نیز پاسداشت مقام والای شهدا، ایثارگران و نقش آفرینان دفاع مقدس طراحی شده است.

 

سلطانی تصریح کرد: ارتقا سطح آگاهی مردم نسبت به وقایع و حماسه های دفاع مقدس و تبلیغ و انتقال فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان کشور از دیگر اهداف اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان پیشوا است.

 

وی با اشاره به اینکه ۱۳۲برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان پیشوا برگزار می شود، بیان نمود:اجرای صبحگاه مشترک نیروهای مسلح،برگزاری یادواره شهدای شهرستان،ویزیت رایگان،افتتاح مرکز نیکوکاری،برپایی نمایشگاه عکس و کتاب و مسابقات فرهنگی مختلف جزو برنامه های هفته دفاع مقدس است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) با اشاره به برگزاری بزرگترین نمایش میدانی دستاوردهای دفاع مقدس گفت:این نمایش میدانی با عنوان ستارگان درخشان ،شهدای قهرمان برای اولین بار در سطح شهرستان برگزار می شود.

 

وی افزود:قیام ۱۵خرداد۴۲ ، داستان زندگی شهدای دفاع مقدس مخصوصا شهید شاهرخ ضرغام و شهدای مدافع حرم در این نمایش برای بازدید عموم مردم در ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موس الکاظم(ع) اجرا می شود.

سلطانی در پایان اظهار امیدواری کرد: با برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی، زمینه ارتقا فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه فراهم و نسل جوان با ابعاد مختلف دوران دفاع مقدس آشنا شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *