سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

پروژه مسیر دسترسی «باغکمش» – «سیاهسنگ» پردیس کلید خورد

انتشار: سه شنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۱۴:۳۵ |
کد خبر: 43864 |
بازدید: 20 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: شهاب شکاری ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از پروژه های در دست اجرای شهرداری پردیس به منظور رفاه حال شهروندان و تسهیل در ترافیک شهری، مسیر دسترسی باغکمش – سیاهسنگ پردیس است که با پیگیری های شورای اسلامی شهر پردیس مراحل اجرای آن کلید خورد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – وی ادامه داد: در همین راستا، مقدمات اجرای طرح به درخواست اهالی محترم و نیازسنجی صورت گرفته از سوی کارشناسان متخصص انجام شد.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: بدین ترتیب، مسیر دسترسی باغکمش به سیاهسنگ با اتمام امور مطالعاتی، انجام مذاکرات با صاحبان اراضی و رفع موانع پیش رو آغاز به کار کرد.

 

شکاری با اشاره به اهداف اجرای این طرح عمرانی و خدماتی یادآور شد: تسهیل در عبور و مرور اهالی بین دو منطقه مذکور، بهبود کیفی شرایط مسیر کنونی برای رفاه حال صاحبان صنایع در سال «حمایت از کالای ایرانی»، عدم نیاز به تردد در محور تهران – شمال و … از مهمترین اهداف اجرای این پروژه قلمداد می شود.

 

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر پردیس در پایان از تمای دوایر دولتی، شهروندان و کارکنان واحدهای مختلف شهرداری پردیس درخصوص تسهیل در آغاز اجرای این طرح تقدیر و تشکر کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *