سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

ناامید کنندگان مردم در جبهه دشمن قرار دارند

انتشار: دوشنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۱۷:۵۱ |
کد خبر: 43836 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: استاندار تهران گفت: در شرایطی که کشور در جنگ تمام عیار با دشمنان قسم خورده نظام قرار دارند ، ناامید کنندگان مردم در جبهه دشمن قرار دارند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمدحسین مقیمی روز دوشنبه در دیدار با صاحبان صنایع شهرستان ورامین گفت: ایران اسلامی امروز در یک جنگ تمام عیار با دشمنان قرار دارد که قصد دارند تولید ما را زمین گیر کنند ، ما باید تمام تلاش را به کار گیریم که این توطئه ها خنثی شود.

وی با اشاره به برخی از مشکلات اقتصادی موجود در جامعه گفت: این که در مقطعی از هفته های اخیر برخی کالاها به جای بازار مصرف سر از انبارها در آورده که دیگر کار یک نفر خارج نشین نیست، این مسائل مشکلات و هزینه های زیادی را به جامعه تحمیل کرد.

وی تصریح کرد: این که ظرف سه روز قیمت یک خودرو از ۱۴۰ میلیون تومان به ۴۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کند که دیگر کار استکبار نیست، البته ما باید بهتر عمل می کردیم و در همان روز با افرادی که این گونه قیمت ها را افزایش می دادند برخورد می کردیم.

مقیمی اظهار داشت : امروز با سیاست های دولت ، برنامه ریزی و تلاش های صورت گرفته تلاش داریم که به نقطه ثبات رسیده و توطئه دشمنان را خنثی کنیم.

وی با تأکید بر این که کسی نباید مردم را نسبت به آینده مأیوس کند اظهار داشت : اگر تولید کننده با مشکل آب ، برق و گاز مواجه است ما باید به سراغ تولید کننده برویم چرا که نباید تولید متوقف شود ، اگر این اصل مورد توجه قرار نگیرد و مردم نسبت به نظام مأیوس شوند ، آن فرد در جبهه دشمن قرار گرفته است.

وی افزود : رسالت و وظیفه تمامی مسئولین این است که تولید را سرپا نگاه داشته و جامعه را شاداب نگاه داریم ، اگر یک کارخانه و واحد کشاورزی تعطیل شود که دیگر نمی توان از آن واحد مالیات و یا بیمه اخذ کرد.

استاندار تهران گفت : اگر مشکلی وجود دارد آن را باید خودمان اصلاح کنیم ، خیر و صلاح مملکت و نظام در این است که مشکلات موجود با توان و ظرفیت داخلی برطرف شود.

استاندار تهران در سفر یک روزه به شهرستان ورامین ، از چند واحد تولید صنعتی و کشاورزی بازدید کرده و در جلسه مشترک با صاحبان صنایع شرکت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *