یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷

جلسه شورای فرعی پدافند غیرعامل شهرستان به ریاست فرماندار پاکدشت برگزار شد

انتشار: دوشنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۸:۱۸ |
کد خبر: 43831 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت  – ابتکارآنلاین: فرماندارشهرستان پاکدشت در این جلسه گفت: پدافند غیرعامل یعنی همه ی دستگاهها و نهادها باید  بابرنامه ریزی درست و حساب شده برای همه ی تهدیدات احتمالی آماده باشند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – هادی تمهیدی گفت: تهدید فقط حمله ی نظامی دشمن نیست شاید دشمن با تهدیدات نرم و برنامه ریزی شده به دنبال اخلال در خدمت رسانی به مردم باشد پس همه ی دستگاه ها بایداماده باشند تا خدمات روزمره و مربوط به زندگی مردم دچار اخلال نشود.

 

وی گفت: در شهرستان پاکدشت اماکن زیادی در حال ارائه خدمات به مردم شریف شهرستان و حتی در سطح ملی هستند که نیروگاه سیکل ترکیبی شهدا یکی از این مکان هاست و نه تنها به شهرستان پاکدشت بلکه به ۱۲استان برای تامین برق در حال خدمت رسانی است که برطرف کردن مشکلات پیش روی این نیروگاه نیز جزئی از وظایف ماست.

 

وی افزود: هیچ مشکلی سر راه این نیروگاه نیست و به خوبی در حال ارائه خدمات است ولی برگزاری اینگونه جلسات و پیش بینی مشکلات باعث رشد نکردن مشکل است.

 

وی اضافه کرد:در شهرستان پاکدشت بزرگراه حیاتی امام رضا ع وجود دارد که کوچکترین مشکلی که باعث به وجود امدن تصادف شود را باید شناسایی و برطرف کنیم چون یک تصادف کوچک باعث اخلال چند ساعته در رفت و امد مردم میشود.

 

وی در پایان ضمن تشکر از همه ی دستگاه ها از انان خواست اگر کوچک ترین مشکلی را مشاهده کردند در اسرع وقت گزارش دهند تا در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف گرددکه هیچ خللی در روند زندگی مردم شریف شهرستان و این منطقه به وجود نیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *