سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

تجمیع مرکز فوریت های پلیسی باعث صرفه جویی در وقت می شود

انتشار: یکشنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۱۷:۰۱ |
کد خبر: 43807 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: جانشین فرماندهی انتظامی کشور با بیان این که کار تجمیع پلیس ۱۱۰ در ۲۰ استان کشور انجام شده گفت: تجمیع مرکز فوریت های پلیسی باعث صرفه جویی در وقت و نیرو می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردار اسکندر مومنی روز یکشنبه در حاشیه حضور در ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: پلیس در تمامی مأموریت ها ، مردم را به عنوان مهمترین پشتوانه می داند و در این مسیر اصحاب رسانه و خبرنگاران را در تزریق آرامش در جامعه کنار خود می بیند.

وی اظهار داشت: یکی از مهمترین مباحثی که در نیروی انتظامی در حال پیگیری و اجراست ، تجمیع مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ در مراکز استان ها است تا به واسطه این مهم ، ضمن صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی ، خدمت رسانی بهتری به مردم ارائه شود.

وی گفت : در حال حاضر در ۲۰ استان کشور کار تجمیع پلیس ۱۱۰ انجام شده و تا پایان سال ، کار تجمیع در کلیه استان های کشور انجام می شود.

مومنی با اشاره به این که پلیس تلاش دارد تا در کمترین زمان ، به تماس های ۱۱۰ پاسخ داده و برای رفع آن نیرو اعزام کند اظهار داشت : مردم می توانند در صورت برخورد با هر گونه مشکل و یا تأخیر در اعزام ، با شماره ۱۹۷ تماس گرفته و موارد را ذکر کنند.

وی اظهار داشت : رویکرد نیروی انتظامی ، نمایش پلیس مقتدر ، مسئول و مهربان است و هرگونه تعرض به پلیس در چارچوب قانون با اقتدار پاسخ داده می شود.

وی تأکید کرد: پلیس در همه عرصه های مدیریتی ، اغتشاشات ، اخلال در نظام پولی و بانکی با اقتدار برخورد می کند و در چارچوب قانون عمل می کند.

جانشین فرمانده انتظامی کشور با بیان این که بزرگترین نعمت امنیت است اظهار داشت : در پناه امنیت رشد ، توسعه ، تغییرو تحول و پیشرفت در جامعه اتفاق می افتد ، امنیت بستر پیشرفت است و پلیس تلاش دارد تا با همراهی مردم امنیت پایدار را در جامعه حاکم کند.

وی همچنین با اشاره به فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و ایام بازگشایی مدارس و طرح ویژه پلیس گفت : در ایام محرم گروه هایی به عنوان همیاران محرم در داخل هیأت ها حضور داشته و با عوامل انتظامی که امنیت هیأت های عزاداری را تأمین می کنند ، همکاری می نمایند

مومنی گفت : در ایام بازگشایی مدارس پلیس در دو حوزه امنیت و ترافیک طرح های ویژه ای را طراحی و اجرا می کند تا ضمن حفظ امنیت دانش آموزان ، مباحث ترافیکی که گاه تا ۳۰ درصد افزایش پیدا می کند ، با سهولت و تردد آسان همراه شود.

وی با تأکید بر لزوم احداث ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران در شهرستان ورامین گفت : بخشی از اعتبار احداث این ستاد امسال و بخش دیگر در بودجه سال ۹۸ پیش بینی شده تا عملیات احداث آن آغاز گردد.

جانشین فرماندهی انتظامی کشور در سفر یک روزه به شهرستان ورامین ، با پرسنل فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران دیدار و گفت وگو کرد.

در این سفر ، سردار مومنی طرح تجمیع مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شرق استان تهران را افتتاح کرد و به طور مستقیم با چند نفر از شهروندان که با سامانه ۱۱۰ تماس گرفته بودند صحبت کرده و مشکلات آنان را شخصا پیگیری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *