سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

بررسی اختلافات زیادی بین پیمانکار و هیئت مدیره پروژه تعاونی شهدای ادارات قرچک

انتشار: یکشنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۱۲:۵۴ |
کد خبر: 43803 |
بازدید: 25 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرچک گفت: اختلافات زیادی بین پیمانکار و هیئت مدیره پروژه تعاونی شهدای ادارات وجود داشت و تعداد زیادی نسبت به وضعیت این تعاونی معترض بودند که دستور بررسی موضوع توسط کارشناس حسابرس را صادر کردیم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام و المسلمین احداله سینکایی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: گزارش های مختلفی از مردم در خصوص عدم اجرای کامل پروژه تعاونی شهدای ادارات به دستمان رسید که از این پروژه بازدید به عمل آمد.

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرچک تاکید کرد: در عدم اجرای کامل پروژه تعاونی شهدای ادارات مدعی العموم برای احقاق حقوق عامه و نظارت بر حسن انجام مراحل اجرایی این پروژه را مورد بازدید قرار دادیم.

 

وی گفت:در جریان پیگیری و حل مشکلات مردم و در پی اعتراضات مردم شهرستان با توجه به اینکه این تعاونی هنوز نتوانسته است در موعد مقرر به تعهد خود عمل کند برای نظارت بر مراحل اجرایی پروژه تعاونی شهدای ادارات قرچک از این پروژه بازدید صورت گرفت.

 

سینکایی بیان کرد: اختلافات زیادی بین پیمانکار و هیئت مدیره پروژه تعاونی شهدای ادارات وجود داشت و تعداد زیادی نسبت به وضعیت این تعاونی معترض بودند که دستور بررسی موضوع توسط کارشناس حسابرس را صادر کردیم.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: در جلسات متعدد مدعی العموم با نمایندگان مردم، رئیس تعاونی شهرستان، مدیرعامل و هیئت مدیره پروژه تعاونی شهدای ادارات طی ماه‌های قبل مقرر شد این پروژه هر چه سریعتر انجام و به صاحبانش تحویل شود که در این بازدید نسبت به این موضوع تاکیدات فراوانی صورت گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *