یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷

ملتی که شهید رجبی ها داده است برای نان ،مسائل دیگر بوجود نمی آورد

انتشار: جمعه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۵۸:۲۷ |
کد خبر: 43735 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به فرمایشات مقام رهبری اظهار داشت: جنگ قوی رسانه ای، فرهنگی ،اقتصادی و سیاسی که دشمن علیه جامعه اسلامی مخصوصا محور مقاومت راه انداخته است خطرناک ترو مخرب تر ازجنگ نظامی است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – وی افزود:غفلت ما در چند سال اخیر باعث بازشدن پای صفحات مجازی در بین خانواده ها و جوانان و نوجوانان گردید و هیچ گاه به عواقب آن فکر نکردیم و بصیرت مردم را افزایش ندادیم.

امام جمعه پیشوا بیان داشت:امروز مورد شدید ترین هجوم از ناحیه دشمن هستیم و امریکا با توهم تغییر ایران و تسلیم شدن ایران ،بعد از نقض برجام، پیشنهاد مذاکره بدون پیش شرط را داده است..

وی با اشاره به تلاش دشمن در فضای مجازی برای شکستن مقاومت ملت ایران و ایجاد یاس گفت:هدف دستگاه رسانه ای دشمن در یک محور، مقتدر نشان دادن آمریکا و منزوی نمودن ملت ایران و در محور دیگر سیاه جلوه دادن وضعیت ایران و غیر قابل تحمل نشان دادن آن از سوی مردم ایران است.

باقری افزود:القا فروپاشی اقتصاد کشور ، بزرگنمایی اعتراضات به حق مردم نسبت به مشکلات اقتصادی ، تشکیک در مبانی فرهنگ اسلامی والقا نا کارامدی ولایت فقیه و گره زدن تمام مشکلات کشور به رهبری و نیروهای انقلابی از دیگر اهداف دشمن در جنگ رسانه ای است.

 

امام جمعه پیشوا اظهار کرد:دشمن امروز ملت ایران همان دشمن ضعیف چهل سال قبل است و قوی تر نشده است؛ به هم ریختگی وضعیت فرهنگی ،اقتصادی و اجتماعی کشورو وجود فساد گسترده و سازمان یافته در کشورباعث زانو زدن ملت ایران در مقابل جنگ رسانه ای شده است.

وی افزود:جنگ رسانه ای دشمن برای از بین بردن دین ، اعتقادات ،راهپیمایی اربعین ، نذری ها و حرکت هیات عزاداری است،دشمن بداند اینها خطوط قرمزما هستند و از هر چه بگذریم از امام حسین ع نمی گذریم.

باقری با تاکید بر نیاز بشر به مفاهیم عاشورا بیان نمود:آن که حافظ زیارت عاشوراوهیات های عزاداری است ،حافظ اربعین و راهپیمایی با شکوه آن نیز هست،جنگ جهانی با بیش از ۳۰ میلیون کشته و ویرانی های فراوان از یاد مردم رفته است اما روز به روز برعظمت حرکت سیدالشهدا بعد از گذشت ۱۴ قرن افزوده می شود.

وی افزود:تا زمانی که مردم نیازمند مفاهیم عاشورا همچون آزادگی ، انسانیت، شرف ، و حریت هستند عاشورا و انقلاب اسلامی ماندگار است ؛انقلاب ماندگار است تا زمانی که امام حسین ع و عاشورا ماندگارهستند.

خطیب جمعه پیشوا تاکید کرد: مسئولان توان مردم را در مقابله با جنگ همه جانبه باور کنند چرا که در ۸ سال دفاع مقدس ملت ایران در مقابل دشمن ایستادگی کرد ،وظیفه رسانه ها و تریبون دارها اعلام توانایی مردم در مقابله با دشمنان است.

وی در ادامه گفت:عده ای می گویند مردم دین گریز هستند ،از انقلاب ناراحتند وپشیمان شده اند ،اینها اراجیف است ؛برگزاری مراسم تشییع شهدای گمنام در تهران با آن همه عظمت نشان از افزایش دینداری مردم است.

باقری افزود:یکی ازشهدای پر افتخارپیشوا و مشهور به شهید شجاع جبهه های نبرد بعد از ۳۶ سال با اقتدار بازگشته است و روز دوشنبه مراسم تشییع این شهید را نیز با شکوه برگزار می کنیم.

امام جمعه پیشوا با اشاره به وظایف رسانه ها و صدا و سیما برای خوراک دهی به مردم بیان کرد: وضعیت عدم مدیریت صحیح کشور وعدم نظارت واطلاع رسانی به مردم باعث سو استفاده دشمن و رسانه های بیگانه شده است و در این قضیه همه مقصر هستیم.

وی افزود: وزیر دولت وقتی در یک مراسمی بگوید تحمل کنید چون خودتان رای داده اید، با این حرف غیر اخلاقی باعث ناامیدی مردم شده است به جای اینکه همدرد مردم باشد،سایت شرکت ایران خودرو محصولی پیش فروش می کند که معلوم نیست چه خودرویی است کار غیر قانونی و غیرشرعی است که ناشی از عدم نظارت دولت است .

 

باقری در پایان گفت:مردم بدانند آینده کشور روشن است ،وضعیت امروز دست اندازهای کوچک است، ملتی که شهید رجبی ها را داده و از جان بچه های خود گذشته است برای نان، مسائل دیگر را بوجود نمی اورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *