سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

حمله موشکی سپاه پیام اقتدار ایران برای کشورهای وابسته به غرب بود

انتشار: جمعه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۵۷:۴۳ |
کد خبر: 43734 |
بازدید: 25 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: امام جمعه پاکدشت گفت: مقر گروهک تروریستی در ۷۰ کیلومتری مرز ایران و عراق بود که در آنجا جلسات برنامه ریزی برای شبیخون های مکرر به ایران و حتی تعلیم سربازان انجام می شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام و المسلمین حسن لزومی امام جمعه پاکدشت در خطبه های عبادی سیاسی و دشمن شکن این هفته نماز جمعه با اشاره به اهمیت برگزاری عزاداری اباعبدالله الحسین(ع)، اظهارکرد: بر برگزاری و عزاداری اباعبدالله الحسین را به درستی و با نیت پاک برگزار کنیم.

 

وی افزود: روزی شخصی خدمت امام خمینی(ره)رسید و معنای جمله « کل یوم عاشورا کل ارض کربلا» را پرسید، ایشان فرمودند که این جمله به معنای تداوم مبارزه مسلمانان با دشمنان اسلام است.

 

لزومی افزود: انقلاب اسلامی ایران از بهمن سال ۵۷ که به پیروزی رسیده دشمنان جنگ های بیشماری را بر ملت ایران تحمیل کرده است، وقتی نام جنگ می آید شاید فقط یاد هشت سال دفاع مقدس بیفتید اما جنگ‌هایی با موضوع فرهنگی، رسانه ای، سیاسی و این روزهای جنگ اقتصادی، نبردهایی است که دشمنان بی محابا بر ملت ایران تحمیل کرده است و شرط پیروزی صبر و اطاعت از رهبری و ولایت فقیه است.

 

امام جمعه پاکدشت بیان کرد: مسؤولان برای رسیدن به پیروزی باید به فرمایشات رهبری گوش فرا دهند، در این ۴۰ سال هرگاه به حرف رهبری گوش فرا داده ایم به پیروزی های عظیمی دست یافته ایم و پوزه دشمنان را به خاک مالیده ایم.

 

وی تصریح کرد: در لحظاتی که به خود غره شدیم و به فرمایشات رهبری گوش نداده ایم از سمت دشمنان ضربه خورده ایم، رهبری بیش از ۹ سال گذشته در خصوص جنگ اقتصادی به مسؤولان هشدار داده اند و بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح فرمودند؛ دشمنان بیش تر مسئولان کشوری به اقتصاد مقاومتی عمل کردند.

 

امام جمعه پاکدشت تصریح کرد: با سخنان امروز نمی خواهم موضع مسؤولی را تضعیف کنم، این مسائل واقعیت دارد، امروز رهبری بیشتر از همه بر وضعیت معیشت مردم ناراحت هستند؛ همین مسائل در زمان امام خمینی(ره) نیز بود؛ چرا در ابتدای هشت سال دفاع مقدس انقدر در خرمشهر شهید دادیم زیرا با وجود دستور امام خمینی اسلحه به دست غیور مردان و زنان خرمشهر نرسید و مردم با دستان خالی در مقابل دشمنان ایستادند.

 

وی در ادامه به حمله موشکی سپاه به مقر گروهک تروریستی  در اقلیم کردستان عراق، اشاره کرد و افزود: این مقر گروهک تروریستی در ۷۰ کیلومتری مرز ایران و عراق بود که در آنجا جلسات برنامه ریزی برای شبیخون های مکرر به ایران و حتی تعلیم سربازان انجام می شد؛ سپاه حتی به آن ها پیشنهاد مذاکره داده بود ولی آن ها گفته بودند که نیازی به مذاکره نمی بینند و سپاه هم در لحظه ای که جلسه مهمی در مقر برگزار شده آنجا را با ۷ موشک مورد هدف قرار داد.

 

لزومی بیان کرد: این حمله انتقامی از سوی ملت ایران و مرهمی بر خانواده های شهدای مرز مریوان است که مدت‌ها در مقابل شبیخون های آن ها ایستادند و اجازه ورود به ایران را نداده اند و پیامی محکم تر برای حکومت های وابسته به غرب مبنی بر اقتدار ایران داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *