مدیران در مسیر اقتصاد مقاومتی برنامه محور حرکت کنند | ابتکار آنلاین
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

مدیران در مسیر اقتصاد مقاومتی برنامه محور حرکت کنند

انتشار: پنج شنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۱۰:۱۴ |
کد خبر: 43727 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


بوشهر- ابتکارآنلاین: معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: مدیران دستگاههای اجرایی در حوزه مسئولیتی خود برای اقتصاد مقاومتی برنامه محور حرکت و از تمامی ظرفیت های ممکن برای تحقق این مهم استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حسینعلی امیری چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران در بوشهر افزود: اقتصاد مقاومتی یکی از سیاست های راهبردی دولت است که باید بیش از پیش برای تحقق آن گام برداشته شود.

وی با تاکید بر استفاده مدیران از ظرفیت های بخش خصوصی اظهارداشت: مدیران استانی نیروهای عملیاتی نظام هستند که در چنین شرایطی درک مطلوب آنها از شرایط کشور امری ضروری است.

معاون رئیس جمهوری افزود: اکنون با محدودیت منابع مواجه هستیم ولی با این حال تا حد توان باید برای حل مشکلات مردم گام برداریم.

وی گفت: حل تمامی مشکلات جامعه محدود به وجود منابع اعتباری نیست از این رو مدیران باید با فرصت شناسی از تمام ظرفیت ها برای حل مشکلات مردم نقش آفرینی کنند.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری در ارتباط با هدف سفرهای استانی اعضای هیات دولت نیز گفت: ارزیابی اقدامات مدیران دولتی در سطح استان و همچنین افتتاح برخی از طرح ها از عمده هدف این سفرهاست.

وی افزود: در این راستا در جریان سفر بوشهر علاوه بر افتتاح اورژانس هوایی، سد تنگ ارم، بازدید از موزه شهید رئیسعلی دلواری در نشست شورای اداری استان حضور پیدا کردم.

امیری گفت: استان بوشهر در مسیر توسعه خوبی قرار دارد و در این مسیر توسعه ای اتحاد بین مسئولان این استان ستودنی است.

وی افزود: سطح توسعه استان بوشهر سال به سال در وضعیت ارتقاست و پروژه اساسی خوبی نیز در این استان در حال اجراست.

امیری یادآورشد: اینکه با وجود محدودیت اعتباری امسال حدود ۱۰ هزار میلیارد ریال پروژه در هفته دولت استان بوشهر به ثمر نشسته خود نشان از همت و تلاش مسئولان استان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *