۲ رشته انشعاب غیر مجاز با هدر رفت بالای آب در قرچک شناسایی شد | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

۲ رشته انشعاب غیر مجاز با هدر رفت بالای آب در قرچک شناسایی شد

انتشار: چهارشنبه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۱۱:۱۲ |
کد خبر: 43676 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


قرچک- ابتکارآنلاین: مدیر آبفای قرچک گفت: ۲ رشته انشعاب غیر مجاز با هدر رفت بالای آب در قرچک شناسایی شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علی جعفری نسب عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از کشف و قطع ۲ رشته انشعاب غیر مجاز بر روی خطوط انتقال آب در شهرستان قرچک خبر داد و اظهار داشت: با تلاش های صورت گرفته توسط مأموران آبفای شهرستان قرچک، تعدادی از انشعاب های غیر مجاز در این منطقه شناسایی و اقدامات لازم برای قطع این انشعاب ها انجام شده است.

 

جعفری نسب در تشریح این خبر در ادامه افزود: در پی گشت زنی شبانه‌روزی اکیپ تخلفات این امور، دو مورد انشعاب غیرمجاز بر روی خطوط انتقال آب مشاهده و بلافاصله نسبت به قطع و جمع‌آوری این انشعابات اقدام شد.

 

وی گفت: این ۲ رشته انشعاب غیرمجاز از قطر بالایی برخوردار بودند و حجم زیادی از آب شرب شهری را در بخش کارگاهی و صنعتی به‌صورت بی‌رویه و غیرمجاز هدر می‌دادند و شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز آب با عنایت و لزوم اجرای طرح مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب، به‌صورت مستمر و مطابق برنامه از سوی این امور پیگیری و از هیچ اقدامی در این راستا دریغ نمی‌شود.

 

مدیر آبفای قرچک بیان داشت: آبفا قرچک از افرادی که نسبت به خود اظهاری انشعابات غیرمجازشان اقدام کرده و همکاری لازم را داشته و برابر مقررات در صورت داشتن شرایط قانونی نسبت به مجاز کردن اقدام کنند همکاری و در غیر این صورت با مشاهده انشعابات غیرمجاز به مراجع قضایی معرفی و برابر قانون با خاطیان برخورد می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *