تهدید دشمن انگیزه ما را برای پیروزی بیشتر می کند | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

تهدید دشمن انگیزه ما را برای پیروزی بیشتر می کند

انتشار: سه شنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۳۷:۲۷ |
کد خبر: 43666 |
بازدید: 53 views |
بدون دیدگاه


مشهد- ابتکارآنلاین: رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: تهدید دشمن هرچه بیشتر شود انگیزه ما برای رسیدن به قله های فتح و پیروزی بیشتر می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سردار پاسدار غلامحسین غیب پرور روز سه شنبه در مراسم صبحگاه مرکزی رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در مشهد افزود: دشمن برای ما خط و نشان نکشد. آموخته ایم هر فتح و پیروزی از دل تهدید و خطر بیرون می آید.

وی ادامه داد: به فضل خدا راه مقدسی که سیدالشهدا(ع) ترسیم کرد با گامهای استوار طی می کنیم و شک نداریم که انتهای این مسیر به حکومت عدالت گستر حضرت مهدی(عج) منتهی می شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: تا زمانی که کاوه، برونسی و شوشتریها هستند ما نیازی به رستم و اسفندیار نداریم. شهید کاوه شخص ممتازی بود که همه انقلاب را تحت تاثیر غیرت و مردانگی خود قرار داد و امروز هم ما با همان غیرت در برابر دشمن می ایستیم.

وی افزود: از ناملایمات روزگار ناامید نمی شویم زیرا ناامیدی در قاموس انقلاب غیرقابل قبول است. این دوران سخت است اما حتما می گذرد و در تحقق آینده ای روشن تردید نداریم.

سردار غیب پرور ادامه داد: هرچند مشکلات اقتصادی کام مردم را تلخ کرده و از سوءمدیریت برخی مدیران ناراحتند و از اینکه از توان بالقوه بسیج استفاده نمی شود گله مند هستیم اما اینها به منزله یاس و ناامیدی نیست.

وی گفت: دشمن می خواست چهل سالگی انقلاب را نبینیم اما ما عهد کرده ایم در پاسداری از انقلاب اسلامی مقاوم باشیم و در طول این چهل سال و در دوران دفاع مقدس اثبات کردیم پای دین و انقلاب به فضل خدا ایستادگی می کنیم و در این زمینه ذره ای تردید نداریم. نشان داده ایم که در هنگام مشکلات پاسداران و بسیجیان در کنار و همدرد مردم هستند و مشکلات و همچنین شیرینی انقلاب متعلق به همه است.

رزمایش اقتدار عاشورایی را بسیجیان مشهد و بطور همزمان ۱۷۰ گردان در سایر نقاط خراسان رضوی برگزار کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *