تاکید فرماندار بر لزوم شناسایی و رفع نقاط آسیب پذیر در فیروزکوه | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

تاکید فرماندار بر لزوم شناسایی و رفع نقاط آسیب پذیر در فیروزکوه

انتشار: سه شنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۳۴:۵۰ |
کد خبر: 43647 |
بازدید: 45 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: جلسه پدافند غیرعامل به ریاست مهندس یوسفی جمارانی فرماندار فیروزکوه، با حضور مدیران اجرایی و مسئولین محلی در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – جلسه پدافند غیرعامل به ریاست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار فیروزکوه و با حضور مدیران اجرایی و مسئولین محلی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان در این جلسه، ضمن خیر مقدم به حضار و تسلیت ایام پیش رو، گفت: با توجه به اهمیت بالای پدافند غیرعامل، از اولین اقداماتی که در شهرستان پیگیر شده ایم در این خصوص بوده است؛ بحث پدافند غیر عامل، موضوع مهمی است که بیشتر آسیب ها، ناشی از غفلت در این حوزه است.

 

وی ادامه داد: پیرو تفاهم نامه ای که با دانشگاه امام حسین (ع) منعقد گردید، مقرر شد، جهت تسلط مدیران و مسئولان شهرستانی، پدافند غیرعامل به صورت تخصصی معرفی و آموزش داده شود و این اقدامات آموزشی در سطوح مختلف برگزار و تا حد قابل توجهی موثر بوده است.

 

فرماندار فیروزکوه هم چنین بیان داشت: برخی از تهدیدها، بلایای طبیعی هستند که بخش مورد توجهی از آنها قابل مدیریت است و برخی تهدیدها با منشأ انسانی، داخلی و خارجی است؛ نظام کشور ما در شرایط خاصی شکل گرفته که به ذائقه خیلی از کشورهای سودجو خوش نمی آید و طبیعی است که دشمن این ملت و نظام باشند؛ وظیفه داریم نقاط آسیب پذیر را در حوزه های مختلف شناسایی و برای رفع آنها برنامه ریزی و مدیریت داشته باشیم.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: مدیریت آسیب ها نیازمند هماهنگی دستگاه ها، اقدامات عملی، اجرای پروژه ها و… هستند که قطعاً هزینه هایی به دنبال دارد؛ باید این مبالغ برآورد شود تا با اولویت بندی در برنامه های چند ساله، شهرستان را از آسیب پذیری حفظ کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *