واحدهای غیر مجاز اوراق خودرو در خاوران ساماندهی می شوند | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

واحدهای غیر مجاز اوراق خودرو در خاوران ساماندهی می شوند

انتشار: سه شنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۳۳:۵۹ |
کد خبر: 43646 |
بازدید: 63 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: بخشدار خاوران گفت که یکهزار و ۲۰۰ واحد غیر مجاز اوراق خودرو تا پایان امسال در بخش خاوران ساماندهی می شوند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسن بابایی افزود: واحدهای غیر مجاز اوراق خودرو در بخش خاوران باعث مشکلات زیست محیطی، ترافیک و افزایش آمار سرقت خودرو در این منطقه شده اند.

وی یادآور شد: واحدهای اوراق خودرو بر اساس برنامه ریزی های شهرداری تهران باید به مجتمع ثامن الحجج (ع) در شرق تهران حوالی بزرگراه امام رضا(ع) منتقل می شدند ولی بدلیل مشکلات زیرساختی این مکان، به بخش خاوران نقل مکان کردند.

بابایی ادامه داد: جاده خاوران به دلیل اینکه مسیر مواصلاتی روستاها و مناطق مسکونی است به هیچ عنوان جوابگوی عبور و مرور واحدهای غیر مجاز اوراق خودرو نیست، ضمن اینکه زیرساخت های لازم برای رصد این واحدهای صنفی نیز وجود ندارد.

وی در ادامه افزود: تمامی زیر ساخت های لازم برای صنف اوراقچی های در مجتمع ثامن الحجج (ع) با یک هزار و ۲۳۲ واحد صنفی در زمینی به مساحت ۲۱ هکتار تعریف شده است و باید تمامی این واحدهای صنفی به مکان مورد نظر منتقل شوند.

خاوران از بخش های شهرستان ری در مسیر آزاد راه امام رضا (ع) واقع شده و بر اساس آخرین سرشماری حدود ۴۰ هزار نفر جمعیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *