سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

با توجه به گرانی مصالح، پروژه‌های عمرانی در روستاها به‌کندی پیش می‌رود

انتشار: سه شنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۳۲:۴۱ |
کد خبر: 43643 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: سرپرست بخشداری مرکزی شهرستان قرچک گفت: با توجه به گران شدن مصالح، پروژه‌های عمرانی در روستاها به‌کندی پیش می‌رود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علیرضا رشیدیان معاون امور عمرانی فرمانداری و سرپرست بخشداری مرکزی شهرستان قرچک در جلسه بررسی و رسیدگی به مشکلات روستاهای بخش مرکزی قرچک، حمایت فرماندار جدید را خواستار شد و اظهار کرد: دهیاران و اعضای شورا در روستاهای بخش مرکزی شهرستان قرچک همواره در راستای حل‌وفصل مشکلات روستا و به‌ویژه شهرستان تلاش و برنامه‌ای جدی دارند.

 

وی افزود: با توجه اعتبارات ارزش‌افزوده، کارهای عمرانی خوبی در سطح روستاها انجام‌شده است، ولی با توجه به گران شدن مصالح در حال حاضر قادر به بستن هیچ قرارداد عمرانی نیستند و پروژه‌های عمرانی در روستاها به‌کندی پیش می‌رود.

 

رشیدیان تصریح کرد: شهرستان قرچک دارای یک بخش مرکزی با ۸ روستا است که برخی از روستاهای این شهرستان جمعیتی بالای هشت هزار نفر دارند و توسعه در این روستاها به خوبی در حال انجام است.

 

معاون امور عمرانی فرمانداری شهرستان قرچک گفت: بیشترین مشکل روستاهای بخش مرکزی شهرستان قرچک نبود حریم و طرح هادی روستایی است که حریم فعلی آنها به سالهای خیلی گذشته برمیگردد.

 

گفتنی است، جلسه بررسی و رسیدگی به مشکلات روستاهای بخش مرکزی قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور علیرضا رشیدیان سرپرست بخشداری، دهیاران و روسای شورای اسلامی در محل فرمانداری برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *