سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

پیشوا برترین پایگاه علمی کشور

انتشار: دوشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۳۱:۳۴ |
کد خبر: 43613 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: پایگاه علمی پژوهشی بنی فاطمه سلام الله علیها شهرستان پیشوا برترین پایگاه علمی کشور از سوی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران گفت: پایگاه علمی بنی فاطمه سلام الله علیها پیشوا یک سال است که در زمینه های علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در شهرستان فعالیت میکند و تا به حال افتخارات فراوانی را کسب کرده و توانسته تعداد بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان نخبه و ممتاز را جذب و پرورش دهد.

مهندس حفیظی افزود: در این عرصه نقش جریان بسیج علمی کشور یک جریان شاخص است و کار شما در پایگاه علمی پژوهشی بنی فاطمه بعنوان بسیج علمی کاری با ارزش ودرجه یک کشور است.

وی گفت: چندین سال است که پایگاه علمی بنی فاطمه سلام الله علیها بعنوان پایگاه نمونه کشور افتخارات فراوانی داشته است و این نشان دهنده حرکت درست و رو به جلو است.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران  گفت: مادامی که ما از نظر علمی بنیه و ظرفیت داخلی داشته باشیم می توانیم در مقابل چالش های اقتصادی مقاومت کنیم.

وی افزود: دشمنان هزاران توطئه برای متوقف نمودن ملت طرح نمودند اما ملت ایران همواره راه خروج از این بحران ها و چالش ها را پیدا کردند.

رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی استان تهران گفت: دشمن با ورود در هر حوزه ای می خواهد جمهوری اسلامی را نابود کند اما مردم ما با بصیرتی که داشتند توانستند پاسخ دشمن را بدهند.

حفیظی افزود: تمرکز اصلی بر روی جنگ اقتصادی است، تنها راه مقابله در برابر رسانه های تبلیغاتی و تحریم های فلج کننده دشمن، ایستادگی مردم و توکل به خدا است.

همچنین زهرا یارمحمدی و سعیده سادات سلیمانی از دانش آموزان پایگاه علمی پژوهشی بنی فاطمه سلام الله علیها رتبه برتر در اولین جشنواره استاراپ دانش اموزی کشور را که در دانشگاه علم و صنعت برگزار گردیدکسب نمودند.

در سالروز تاسیس پایگاه علمی بنی فاطمه سلام الله علیها با حضور حفیظی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران از تعدادی از اساتید و دانش آموزان و دانشجویان برگزیده این پایگاه تقدیر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *