سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

تجمع مراسمات هیئت‌های مذهبی دماوند به عوامل پلیس راهور و نیروی انتظامی اعلام شود

انتشار: یکشنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۱۵:۴۶:۰۲ |
کد خبر: 43581 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی شهرستان دماوند با بیان اینکه تجمع مراسمات هیئت‌های مذهبی دماوند به عوامل پلیس راهور و نیروی انتظامی اعلام شود، گفت: نباید حرکت دسته‌های عزاداری سبب انسداد راه‌های عبوری مردم شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرهنگ محمد حسن محمدی در همایش پیام‌آوران عاشورا  با حضور مسئولین و امنا هیئات شهرستان دماوند اظهار داشت: از همه کسانی که تلاش می کنندو سبب جمع اوری اعضای هیات می‌شوند تقدیر کنیم.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه امسال نسبت به سال‌های قبل حساسیت‌های خاصی وجود دارد، افزود: جوسازی‌های دشمنان و معاندین طی سال‌های قبل کمتر از امسال بود و باید دقت کنیم که معاندان نظام با تبلیغات سویی که بر علیه شیعیان دارند به ویژه در این ایام محرم به دنبال این هستند که مردم در این مراسم‌ها شرکت نکنند و حضور نداشته باشند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند با بیان اینکه در این ایام پلیس ۱۱۰ به صورت شبانه‌روزی در خدمت مردم است، گفت: انشااله بتوانیم خدمت صادقانه به مردم داشته و شاهد کمترین مشکلات در سطح شهرستان دماوند باشیم و لازم است که به مسئولین هیئت‌های مذهبی اعلام کنیم در صورت داشتن مراسم خاص به پلیس اطلاع داده شود تا عوامل پلیس راهور و نیروی انتظامی در محل تجمع حاضر باشند و روان‌سازی ترافیک نیز کنترل شود.

 

محمدی با اشاره به اینکه لازم است که روسای هیئات مذهبی باید نسبت به همه تحرکات، ناهنجاری‌ها و بسته‌های مشکوک هوشیار باشند بیان داشت: از همه مسئولین می‌خواهیم در صورت مشاهده هر گونه مسئله‌ای مراتب به سرعت به پلیس اطلاع داده شود.

 

وی همچنین در خصوص برگزاری مراسم‌ها تا نیمه‌های شب گفت: در برپایی این مراسم‌ها نباید مردم آزاری انجام نشود و باید در این زمینه مردم توجیه شوند و همچنین می‌خواهیم که مداحان سبب تنش نشده و تا جایی که ممکن است علامت‌ها سبب انسداد راه‌های عبوری مردم نشود و مراقبت‌های لازم در خصوص برپایی ایستگاه‌های صلواتی نیز صورت بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *