سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

افتتاح سالن چند منظوره در پیشوا

انتشار: یکشنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۱۵:۴۶:۰۰ |
کد خبر: 43580 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: سال چند منظوره روستای حبیب آباد پیشوا با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سالن ورزشی شهدای روستای حبیب آباد با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار تهران، مدیران کل و مسئولان شهرستان پیشوا افتتاح شد.

 

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه افتتاح این سالن چند منظوره گفت: ساخت این سالن چند منظوره از سال ۹۳ آغاز شده است و برای آن دو میلیارد تومان هزینه شده است.

 

وی افزود: کلنگ ساخت ورزشگاه پنج هزار نفری در شرق شهر پیشوا امروز زده شد که فاز اول آن در سه ماه آینده با ظرفیت سکو هزار نفر به بهره برداری می رسد

 

سلطانی فر گفت: سرانه ورزشی در این مناطق نسبت به سایر کشور کم نیست و استعداد های ورزشی در شهرستان های پیشوا و ورامین و قرچک خوب است.

 

وی افزود: انشالله این سالن چند منظوره حبیب آباد برای رشد و توسعه ورزش قهرمانی و همگانی مورد استفاده و بهره برداری قرار بگیرد.

 

وزیر ورزش و جوانان گفت: استعداد های ورزشی در بین جوانان و نوجوانان این چند شهرستان پیشوا و ورامین و قرچک خوب است و نامداران زیادی چه در رشته فوتسال و رشته های رزمی و چه در رشته های دیگر وجود دارد.

 

وی گفت: دولت نسبت به مناطق کم برخوردار نگاه ویژه ای دارد که با تشکیل پروژه های بزرگ تر بتوانیم تا پایان دولت دوازدهم یک تعادل منطقی رو در امکانات ورزشی در کل کشور داشته باشیم.

 

 

 

سلطانی فر در سخنانی در جمع مردم و مسئولان هم افزود: روستاهای ورامین و پیشوا در زمان انقلاب فاقد حداقل امکانات رفاهی از جمله راه و برق و مدرسه بودند و خدا را شاکر هستیم که در چند دهه گذشته امکانات زیر بنایی توسط نظام جمهوری اسلامی با هدف ایجاد تعادل و عدالت در توزیع امکانات فراهم شده و ما امروزمی توانیم در این روستاها سالن ورزشی افتتاح میکنیم.

 

وی گفت: امروز دو پروژه مهم ورزشی از قبیل استادیوم و سالن ورزشی در شهرستان ورامین و پیشوا که از پروژه های زیبا ،تاثیرگذار و کامل است به بهره برداری رسید و خرسندیم که توانستیم موجبات شور و شادی مردم را فراهم کنیم.

 

وزیر ورزش و جوانان افزود: امروز در کشور هیچ ابزاری ارزان تر و موثرتر از ورزش برای پر کردن اوقات و ایجادجامعه سالم وبا نشاط وجود ندارد.

 

سلطانی فر گفت: با پیروزی در یک مسابقه فوتبال یک ملت را خوشحال و با رکورد شکنی وزنه بردار احساس غرور و افتخار می کنیم و با کسب مدال توسط کشتی گیر باعث ارتقاء غرور ملی و وحدت مردم می شویم.

 

 

 

وی افزود: حق مردم، برخورداری از امکانات است و با پیروزی های مختلف در صحنه های ورزشی پروژه وحدت ملت، اقوام و مذاهب محکم می شود.

 

سلطانی فر با اشاره به تلاش های اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا برای ایجاد امید در بین مردم گفت: ما تلاش میکنیم علی رغم تمام مشکلات، در هر نقطه از کشور یک امکان جدید و پروژه جدیدی را بهره برداری کنیم و موجبات نشاط و شعف را فراهم کنیم.

 

وی افزود: تلاش ما این است در این شرایط سخت اقتصادی و با وجود تمام تنگناها برای رشد ورزش همگانی از هفته دولت تا دهه فجر با عنوان ایام فجر چهلم هر هفته یک پروژه را افتتاح کنیم.

 

وزیر ورزش و جوانان گفت: همه مسئولان کشور از شخص مقام رهبری تا رییس جمهور، نمایندگان مجلس و تمام قوا به ارزش و جایگاه و نقش ورزش در تحکیم و وحدت مردم و ارتقا غرور ملی باور دارند و از آن حمایت می کنند.

 

 

 

وی افزود: این که کاروان جمهوری ایران در بازی های جاکارتا با ۶۲ مدال رنگی تاریخی ترین نتیجه را رقم می زند و با تبریک مقام معظم رهبری خستگی از بدنش رفع می شود و آرامشی برای او به وجود می آید.

 

سلطانی فر گفت: از مسئولان شهرستانی می خواهیم استفاده بهینه از سالن ورزشی شهدای حبیب آباد را داشته باشند و نیمی از این وقت را در اختیار بانوان ورزشکار شهرستان قرار دهند.

 

همچنین در حاشیه مراسم افتتاح سالن روستای حبیب آباد از خانواده شهدای روستای حبیب آباد با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *