سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

آثار ارزشمند و ماندگار اخلاقی و معنوی دفاع مقدس احیا شود

انتشار: یکشنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۱۵:۴۵:۵۹ |
کد خبر: 43579 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: صادق بنیادی معاون فرماندار پردیس در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان بر احیا و بازآفرینی مجدد آثار ارزشمند و ماندگار دوران دفاع مقدس تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – بنیادی با اشاره به وحدت، همدلی و از جان گذشتگی رزمندگان دوران دفاع مقدس گفت: زنده نگه داشتن یاد و نام عزیزانی که با ایثار و شهادت، استقلال و امنیت را برای کشور به ارمغان آورده اند و دست اجانب را از خاک ایران کوتاه کردند، یک وظیفه همگانی است که باید ترویج شود.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار پردیس افزود: ملت ایران با همین وحدت و همدلی است که توانسته در مقابل زیاده خواهان و قدرت طلبان ایستادگی کند و یاوه گویی های این کشورها و افراد را بی پاسخ نگذارند، از این رو لازم است با الهام و بازآفرینی وحدت، اتحاد و گذشت موجود در دوران دفاع مقدس و خلق و احیای مجدد دیگر آثار ارزشمند اخلاقی و معنوی آن دوران، راه غلبه بر مشکلات داخلی و خارجی را هموار کرد.

وی در پایان به برنامه‌های اعلام شده توسط ادارات برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: امیدواریم با اجرای پرشور و منظم این برنامه‌ها در راستای انتقال مفاهیم و شرایط جنگ تحمیلی و دفاع مقدس به نسل چهارم انقلاب موفق عمل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *