سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

پایان دوره ی موسیقی کودک در فصل تابستان ویژه هنرجویان پاکدشتی ،برگزار شد

انتشار: یکشنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۱۵:۴۵:۵۸ |
کد خبر: 43578 |
بازدید: 15 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت و به همت موسسه سرود مهر ،آیین پایان دوره ی فعالیت های تعدادی ازموسیقی هنرجویان کودک و نوجوان مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) عصر روز یکشنبه یازدهم شهریور ماه جاری با حضور جمعی از هنرمندان و خانواده های هنرجویان شرکت کننده به م یزبانی سینما فرهنگ این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – آیین پایان دوره موسیقی کودک با هدف ایجاد انگیزه و تشویق هنرجویان و در راستای معرفی بهتر اهمیت موسیقی کودک در سطح شهرستان اجرا شد.

 

خاطر نشان می شود در این مراسم علی رضا طالبی قاری نوجوان به تلاوت آیاتی زیبا از کتاب وحی پرداخت و پس از اجرای سرود ملی با ویولن مائده افتخار و همسرایی این سرود غرورآمیز توسط گروه هنری و مدعوین قطعات موسیقایی ولگا،باغ وحش،مستم مستم،خواب ماهی،تولد تولد،بویر احمدی،ساری گلین با اجرای زیبای کودکان و نوجوانان  و با رهبری گروه توسط مهدیه عرب ،مسئول کلاس موسیقی کودک ،لحظاتی خاطره انگیز برای میهمانان رقم خورد.

 

همچنین قطعه ی زیبای جان مریم به یاد استاد محمد نوری پایانی بیادماندنی در این برنامه بود که با همنوازی هنرجویان و همسرایی حضار شور و شعفی تاثیر گذار در سالن ایجاد کرد.

 

یاد اور می شود در پایان مراسم به رسم یادبود و احترام از هنرجویانی که دوره ی آموزشی خود را با موفقیت سپری کرده و در روی صحنه با اجرای موسیقی به هنرنمایی پرداختند با اهداءلوح سپاس از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه سرود مهر تقدیر بعمل آمد.

 

گفتنی است مهدیه عرب مدرس موسیقی کودک که خود دارای تحصیلات موسیقی بوده ،پیش از این نیز با اجرای مراسم پایان دوره ویژه هنرجویان در خصوص ترویج تخصصی این رشته از هنر موسیقی تلاش کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *