سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

ضاربان تکنسین اورژانس البرز دستگیر شدند

انتشار: شنبه, ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۲۸:۱۰ |
کد خبر: 43572 |
بازدید: 11 views |
بدون دیدگاه


کرج- ابتکارآنلاین: رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که ضاربان تکنیسن و عامل حمله به کانکس اورژانس جاده ای این استان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – دکتر مهرداد بابایی اظهارداشت: حدود ساعت یک بامداد امروز چند فرد ناشناس بدون هیچ دلیلی به کانکس محل استقرار تکنسین های اورژانس جاده ای البرز مستقر در حاشیه جنوبی آزاد راه کرج – قزوین حمله ور شدند و یکی از تکنسین ها را مجروح کردند.

وی در توضیح حادثه بیان داشت: تکنسین های اورژانس که پوشش امدادی جاده ای سفرهای تابستانی را عهده دار بودند پس از بازگشت به کانکس محل استقرار خود توسط چند فرد ناشناس مورد حمله قرار گرفتند.

بابایی ادامه داد: افراد ناشناس پس از حمله به کانکس اورژانس ضمن هتاکی ، یکی از تکنسین ها را مورد ضرب و شتم قرار دادند و از محل متواری شدند.

وی خاطر نشان کرد: این تکنسین وظیفه شناس اورژانس از قسمت های مختلف بدن آسیب دید و اکنون در بیمارستان بستری و تحت درمان است.

وی بیان داشت : با هوشیاری تکنسین های حاضر در صحنه و حضور نیروی انتظامی عوامل حمله به پایگاه اورژانس البرز شناسایی و دستگیر شدند.

بابایی اشاره ای به تعداد دستگیر شدگان و انگیزه آنان از این اقدام نکرد.

ابوالقاسم پالیزگیر فرماندار ساوجبلاغ با تائید این حادثه گفت: عوامل حمله به کانکس امدادی اورژانس البرز شناسایی و دستگیر شدند.

وی بیان داشت: تحقیقات در زمینه انگیزه این افراد از حمله به کانکس اورژانس ادامه دارد.

همچنین تیمی از سوی سازمان اورژانس کشور برای بررسی موضوع و عیادت از تکنسین مصدوم البرز وارد این استان شد.

اورژانس البرز ماهانه بیش از ۳ هزار مامورت امدادی در سطح استان به ویژه جاده ها انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *