سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

برخورد قاطعانه با مجرمان راهکار تقویت امید درجامعه است

انتشار: جمعه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۲۵:۰۴ |
کد خبر: 43534 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


سمنان – ابتکارآنلاین: خطیب جمعه سمنان گفت: برخورد قاطعانه با مجرمان و مفسدان اقتصادی کشور و اطلاع رسانی به مردم از نحوه برخورد، موجب تقویت امید، اعتماد عمومی و دلگرمی ملت می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام غلامحسین مهدوی نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته سمنان در مصلای این شهر افزود: در شرایطی که دشمن برای القای نا امیدی در کشور تلاش می کند برخورد قاطعانه با مجرمان و جنایتکاران زالو صفت موجب امیدواری مردم می شود.

وی ادامه داد: مجرمان بدبینی و بی اعتمادی را در کشور گسترش می دهند و با این کار خود دشمن را در جنگ بزرگ تبلیغاتی و اقتصادی علیه ایران کمک می کنند.

وی تاکید کرد: برخورد با مجرمان باید به مردم اطلاع رسانی شود و مجریان، قانون گذاران و مسوولان کشور با تلاش مضاعف در پی بهبود وضعیت و حل مشکلات مردم باشند.

مهدوی نژاد یادآور شد: دشمن در پی بزرگ نمایی مشکلات کشور برای نشان دادن بن بست است اما باید بداند بن بست برای کشوری که به خداوند، امام زمان (عج) و ولی فقیه تکیه کرده وجود ندارد.

وی گفت: دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی در تلاش هستند تا همواره زمینه ای فراهم کنند تا نظام را به زیر سووال ببرند.

وی اظهار داشت: مسوولان با حل مشکلات و رفع نیازها نقش مهمی در خنثی سازی و کم اثر کردن تبلیغات دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران دارند و باید در این زمینه بیش از پیش کوشا باشند.

امام جمعه موقت سمنان گفت: رویکرد مقام معظم رهبری از بیان اقتصاد مقاومتی تقویت بنیه اقتصادی کشور برای بی ثمر کردن توطئه های دشمنان بوده است.

وی اضافه کرد: متاسفانه این راهبرد در کشور به خوبی محقق نشده و حمایت از کالای ایرانی و اعتماد به تولیدات داخلی وجود نداشته است و امروز شاهد برخی مشکلات هستیم.

مهدوی نژاد در پایان با اشاره به ۱۷ شهریور سال ۱۳۵۷ و به شهادت رسیدن صدها تن از مردم بی گناه در میدان شهدا تهران افزود: تاریخ و ملت ایران هیچگاه جنایت رژیم طاغوت را فراموش نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *