سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

فقر در آمریکا بیداد می کند

انتشار: جمعه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۲۴:۳۴ |
کد خبر: 43533 |
بازدید: 19 views |
بدون دیدگاه


همدان- ابتکارآنلاین: قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی که کشورها با آن رو به رو هستند، گفت: فقر در آمریکا که مدعی کدخدایی دهکده جهانی است بیداد می کند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – نصرت الله لطفی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه شهر همدان با بیان اینکه ملت باید با جنایت ها و شکنجه های رژیم ستم شاهی و قرار گرفتن زیر یوغ استعمار آشنا شوند، اظهار کرد: رژیم ستمشاهی با اعلام حکومت نظامی در ۱۷ شهریور ۵۷ در یک روز هزاران نفر را به شهادت رساند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه عامل گرانی، اسلام و انقلاب نیست بلکه خودمان هستیم، گفت: ندانم کاری و سوء مدیریت نیز در گرانی مؤثر بوده اما دشمن با توطئه در صدد شکست اسلام است.

لطفی بیان کرد: هیچ فرد منصف و عاقلی نمی تواند مشکل معیشت، تورم ، بیکاری، مشکلات فرهنگی و بدحجابی را انکار کند و افزایش نرخ بیکاری، افزایش تصاعدی قیمت کالا و گرانی کمرشکن شده است.

وی تصریح کرد: در این شرایط باید با امیدواری و تلاش برای حل مشکلات ایستادگی کرد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: هر انسان باید نسبت به مسایل پیرامونی احساس مسئولیت داشته باشد در این صورت با نعمت های فراوانی مواجه می شود که باید شکرگزار زبانی و عملی این نعمات باشد.

لطفی بیان کرد: در برهه حساس کنونی نیازمند بصیرت افزایی هستیم و پیش نیاز بصیرت شناخت دشمن، توطئه ها و ترفندهای آنان و در نهایت مهیا شدن برای مقابله با آنهاست.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید کرد: ملت ایران در شرایط کنونی باید از تاریخ درس عبرت بگیرد و با دشمن شناسی مهیای مقابله با استکبار شود.

لطفی با بیان اینکه هم اینک در برهه حساس و پیچ تاریخی قرار داریم گفت: اگر در دفاع از اسلام کوتاهی کنیم باید نسبت به عملکرد خود در محضر خدا پاسخگو باشیم.

وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی بر پایه دفاع از اسلام شکل گرفت و نباید ایران را به عنوان یک ساختار سیاسی و حکومت متعارف تعریف کرد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: سرنوشت عاشورا و فرهنگ غدیر به نظام اسلامی گره خورده است و بروز آسیب به اسلام به غدیر و قربان خدشه وارد می سازد.

لطفی با بیان اینکه به گفته امام راحل حفظ نظام اسلامی واجب ترین وظیفه دینی است، بیان کرد: دشمن برای ضربه زدن به نظام تلاش می کند؛ در حالی که ملت ایران به شکرانه وجود نظام اسلامی در صدد جشن گرفتن چهل سالگی آن هستند.

وی افزود: دشمن برای پیشگیری از برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب ایجاد شکاف بین نظام دینی و مردم را در اولویت قرار داده است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: دشمن جنگ نظامی و ایجاد اختلاف بین قومیت ها را آزمود اما به نتیجه ای نرسید؛ چون مردم متحد به مقابله با آنها ایستادند.

لطفی با عنوان اینکه دشمن برای مأیوس کردن مردم فشار اقتصادی را در پیش گرفته است تأکید کرد: مسؤولان مکلف به رفع مشکلات اقتصادی هستند؛ در غیر اینصورت به مردم، انقلاب و اسلام جفا کرده اند.

وی گفت: مشکلات تنها مختص ایران نیست؛ بلکه کشورهای منطقه نیز درگیر مشکلات هستند. حتی خط فقر در آمریکا که مدعی کدخدایی دهکده جهانی است بیداد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *