سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

کشف ۵۰ میلیاردی لوازم کامپیوتر قاچاق در پردیس

انتشار: پنج شنبه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۳۶:۱۶ |
کد خبر: 43478 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان پردیس و بازرسی از یک سوله، ۵۰ میلیارد ریال کامپیوتر قاچاق در پردیس کشف شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردار عبدالرضا ناظری اظهار کرد: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی اخبار رسیده مبنی بر دپوی کالای قاچاق توسط شخصی در منطقه صنعتی سیاه سنگ شهرستان پردیس، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

وی افزود: مأموران با بررسی صحت‌وسقم موضوع و هماهنگی با مقامات قضائی، پس از عزیمت به محل موردنظر در بازرسی از این سوله موفق به کشف تجهیزات الکترونیکی رایانه شدند.

 

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه ارزش این کالاها بنا به نظر کارشناسان ۵۰ میلیارد ریال اعلام‌شده است، ادامه داد: با توجه به خارجی بودن کالای مکشوفه و اعلام قبلی به مسئول انبار و عدم ارائه مدارک گمرکی کلیه کالاهای موجود تحت عنوان قاچاق توقیف شد.

 

سردار ناظری در پایان تصریح کرد: در این رابطه یک متهم به مراجع قضائی معرفی و کالاهای مکشوفه برای اعمال قانون به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان‌های دماوند، فیروزکوه و پردیس تحویل داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *