سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

امام خمینی(ره) آینده آیت‌الله مهدوی‌کنی را هم تائید فرمودند بشیری: مداومت در اندیشه امام(ره) از ویژگی‌های بارز آیت‌الله مهدوی‌کنی بود

انتشار: سه شنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۳ / ساعت ۲۲:۰۱:۴۶ |
کد خبر: 4314 |
بازدید: 348 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت-ابتکارآنلاین:فرهاد بشیری در پی ارتحال عالم بزرگ و پرهیزکار آیت‌الله مهدوی‌کنی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران اظهار داشت: رهبر فرزانه انقلاب در پیام تسلیت ارتحال آیت‌الله مهدوی‌کنی خیلی زیبا و دقیق خصوصیات شخصیتی ایشان را تبیین فرمودند.

وی در ادامه تدین، صداقت، متانت و وفاداری به نظام و انقلاب را از جمله ویژگی‌های بارز آیت‌الله مهدوی‌کنی برشمرد و گفت: آیت‌الله مهدوی‌کنی یار دیرین امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب بودند و امام خمینی (ره) به صراحت گذشته، حال و آینده آیت‌الله مهدوی‌کنی را تائید فرمودند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی آیت‌الله مهدوی‌کنی را از شخصیت‌های ممتاز انقلاب اسلامی دانست و افزود: آیت‌الله مهدوی کنی در راه اسلام و انقلاب ثابت قدم بودند و بر راه و اندیشه امام خمینی (ره) مداومت داشتند.

وی با اشاره به نقش وحدت آفرین آیت‌الله مهدوی کنی بیان داشت: آیت‌الله مهدوی کنی با تکیه به ارزش‌های اسلامی نقش وحدت آفرینی داشتند و همواره به‌دنبال وحدت و همدلی بودند و با اخلاق، صبر و متانتی که داشتند در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وحدت آفرین بودند.

نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره ب نقش محوری آیت‌الله مهدوی‌کنی در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: آیت‌الله مهدوی‌کنی با حضور در راس مجلس خبرگان رهبری جامعه را امیدوارتر کرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، خیرخواهی، وسعت نظر، توجه به ارزش‌ها و تربیت نسلی متدین و ارزشی را از دیگر شاخصه‌های آیت‌الله مهدوی‌کنی دانست و از خداوند متعال برای ایشان علو درجات و برای خانواده وی صبر مسئلت کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *