سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

سوال مجلس از رییس جمهوری به صلاح کشور نیست

انتشار: سه شنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۱۹:۵۱ |
کد خبر: 42816 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


قزوین – ابتکارآنلاین: رییس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: سوال از رییس جمهوری در زمان فعلی به صلاح کشور نبوده و بیشتر یک اقدام با انگیزه های سیاسی است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – روح الله بابایی صالح بعدازظهر روز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: اگر به اسامی امضاء کنندگان سوال از رییس جمهوری نگاهی انداخته شود می توان فهمید که این اقدام در چه راستایی بوده است.

وی همچنین استیضاح و برکناری علی ربیعی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را اشتباه دانست و گفت: این اقدام صددرصد نادرست و غیرکارشناسی شده بود.

نماینده مردم بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای ربیعی خدمات برجسته ای به جامعه کار و تولید داشته و برکناری وی به صلاح نبود.

وی با بیان اینکه برخی نمایندگان استیضاح وزرا را امضاء می کنند اما در پشت پرده بدنبال امتیاز هستند و بعدا امضای خود را پس می گیرند،اضافه کرد: بنده در طول نمایندگی ام هیچ گاه از این کارها نکرده و امضای استیضاح پس نگرفته ام و همواره اولویتم دفاع از حق و حقوق مردم بوده است.

بابا صالح اظهار داشت: متاسفانه خیلی از سوالات و امضای استیضاح ها از وزرا با مقاصد سیاسی و با قصد کسب امتیاز صورت می گیرد.

نماینده مردم بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نیاز دولت در برخی حوزه ها به ترمیم کابینه؛ گفت: در این خصوص باید با برنامه و کارشناسی شده و با پرهیز از سیاسی کاری اقدام کرد.

بابا صالح در ادامه با اشاره به التهابات بازار ارز و طلا در ماه های اخیر، گفت: در این زمینه شاهد کم کاری و سو مدیریت مسئولان بوده ایم.

وی با بیان اینکه همه قوا باید برای حل مشکلات موجود کشور بیشتر بکوشند و جبران مافات کنند،افزود: یک وظیفه مهم مجلس نظارت است که در این زمینه دچار ضعف اساسی هستیم.

بابا صالح همچنین با بیان اینکه در جنگ اقتصادی با دشمن قرار داریم، گفت: مذاکره با آمریکا به صلاح نیست چرا که آنها قابل اعتماد نیستند و صداقت ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *