سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

ساخت پایانه مسافربری چوبی در دماوند

انتشار: یکشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۰:۴۰:۰۶ |
کد خبر: 42736 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتکارآنلاین: سفیر کشور فنلاند از ساخت پایانه مسافربری چوبی در دماوند و فعالیت مستقیم و غیر مستقیم حدود ۶۰ شرکت فنلاندی در ایران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – کیجو انشیو نوروانتو با اشاره به سفر یک‌روزه به شهرستان دماوند و آغاز فعالیت رسمی نمایندگی شرکت تامیستوی فنلاند توسط شرکت مبل مرکزی سی.اف اظهار کرد: برای نخستین بار به شهر دماوند سفر کرده‌ام؛ امکانات و قابلیت‌های زیادی را در این منطقه مشاهده و از نزدیک با محصولات تامیستوی فنلاند در کشور ایران آشنا شدم.

وی افزود: نسبت به صحبت‌هایی که با دولت‌مردان در شهرستان دماوند انجام شد تمایل به همکاری در زمینه‌های مختلف همچون گردشگری و آبخیزداری داریم و مجدداً سفری دیگری به این شهرستان به‌عنوان یک توریست خواهم داشت.

سفیر فنلاند با بیان اینکه حدود ۶۰ شرکت فنلاندی به طور مستقیم و غیرمستقیم در ایران فعالیت دارند، گفت: در این خصوص تمایل داریم که چه اقداماتی دیگری می‌توان انجام داد و سفارت از فعالیت‌های این شرکت‌ها حمایت لازم را انجام می‌دهد.

سفیر کشور فنلاند از پیشنهاد ساخت پایانه مسافربری چوبی ۲ طبقه در شهر دماوند خبر داد و گفت: ساخت این پایانه از جنس چوبی توسط شرکت سی.اف تامیستوی فنلاند در شهرستان دماوند قدمی بزرگی به شمار می‌رود و فنلاند سال‌هاست در زمینه ساخت خانه چوبی با سبک سنتی فعالیت دارند.

وی با اشاره به کیفیت خانه‌های چوبی توسط شرکت سی.اف تامیستوی فنلاند گفت: ساخت خانه‌های چوبی استاندارد توسط شرکت سی.اف تامیستوی فنلاند علاوه بر اینکه ضد زلزله و مقاوم می‌باشد، این سازه به عنوان تغییر کاربری اراضی کشاورزی محسوب نمی‌شود و یک پتانسیل برای فعالیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *