سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

کنسرت واژه در میان استقبال پر شور شهروندان پاکدشت برگزار شد

انتشار: یکشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۰:۳۸:۵۳ |
کد خبر: 42732 |
بازدید: 30 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت- ابتکارآنلاین: کنسرت واژه به سرپرستی سهراب لهراسبی و خوانندگیِ علی شریفیان و محمد احمدی اصفهانی در شامگاه پنجشنبه هجدهم مرداد ماه جاری در سالن هزار و دویست نفری ورزشگاه اداره ی تربیت بدنی این شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین –  این کنسرت که با هدف ایجاد لحظاتی نشاط آوربرای شهروندان برگزار شد با نظم وهماهنگی خوبی از طرف دستگاههای مرتبط و نیز همراهی خوب مخاطبان اجرا شد.

 

خاطر نشان می شود در این کنسرت علی شریفیان خواننده و محمد احمدی اصفهانی(تهیه کننده و خواننده) دو خواننده ی بومی بودند که با تهیه کنندگی اجرای ده ترانه ی زیبا و همراهی گروه موسیقی پاپ واژه لحظاتی بیاد ماندنی برای حاضرین رقم زدند.

 

گفتنی است دربرگزاری این رویداد مهم هنری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی،اداره ورزش و جوانان ،اداره تربیت بدنی،نیروی انتظامی،آتش نشانی،اداره برق و … همراهی و هماهنگی قابل ستایشی داشتند.

 

در پایان خاطر نشان می شود حضور هزار و دویست نفر مخاطب و آرامش حاکم بر برنامه از نقاط قابل توجه این کنسرت بود و نیز یاداور می شود حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر وشهرداری و برخی ادارات نیز باعث دلگرمی هنرمندان این کنسرت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *