یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

دیدار فرماندار پردیس با خبرنگاران شهرستان

انتشار: پنج شنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۰:۴۰:۲۷ |
کد خبر: 42699 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: مرتضی حیدری فرماندار پردیس به مناسبت روز خبرنگار با اصحاب رسانه شهرستان دیدار و گفتگو کرد

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین –  این نشست با حضور مجید عبدالهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و مسئولان و خبرنگاران رسانه های تصویری، مکتوب و خبرگزاری های رسمی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار پردیس در ابتدا ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران آینه تمام نمای اجتماع هستند که در راه آگاهی بخشی به مردم فعالیت می‌کنند و لازم است در این مسیر حمایت شوند.

حیدری در ادامه این جلسه پیرامون نقش خبرنگاران و انعکاس دقیق اخبار در جلوگیری از بروز فساد، لزوم شناسایی نقاط ضعف با استفاده از گزارش‌ها و اخبار خبرنگاران، مشکلات فراروی شهرستان از جمله مسکن مهر، تامین آب شرب، فاضلاب و بافت های صنعتی و شرایط اقتصادی در حال حاضر کشور سخنان ایراد کرد و در ادامه نیز رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به تشریح قوانین و مقررات موجود برای حمایت از خبرنگاران پرداخت.

پرسش و پاسخ افراد حاضر با فرماندار پیرامون میز خدمت مستقر در فرمانداری، برخورد با محتکران، اقلام مورد نیاز مردم و راهکارهای حمایت از حقوق شهروندی بخش دیگری از این برنامه بود و در پایان فرماندار پردیس با اهداء لوح سپاس از خبرنگاران تقدیر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *