یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

احزاب، باید به عنوان نماینده مردم حضور داشته باشند

انتشار: چهارشنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۴۳:۳۳ |
کد خبر: 42666 |
بازدید: 25 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: نماینده مردم دماوند و فیروزکوه گفت: اگر احزاب در کشور حضور داشته باشند و بتوانند مردم را نمایندگی کنند، شاهد شعارهایی همانند شعارهای اخیر بازار نخواهیم بود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – قاسم میرزایی نیکو، نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی در همایش نیمه ی راه بهارستان دهم که در خصوص ارائه گزارش عملکرد دو ساله وی در سالن شهید آوینی فیروزکوه برگزار شد، افزود: در تمام دنیا احزاب پیش رو مردم هستند و بنده تمام تلاش خود را کرده ام تا احزاب قوی در سطح کشور تعیین و تأیید شوند.

 

وی در جمع شهروندان فیروزکوه افزود: دغدغه بنده توسعه منطقه بوده است و همواره در تلاش بوده ام تا جایگاهی برای شهرستان های دماوند و فیروزکوه به وجود بیاورم تا همه استان ها و شهرستان ها به آن افتخار کنند که در نهایت این افتخار برای شماست.

 

وی در خصوص اقدامات صورت گرفته به حضور ٩ وزیر از کابینه تدبیر و امید در شهرستان و پیگیری جهت تأمین اعتبار پروژه های ناتمام اشاره کرد و ادامه داد: به طور متوسط از ابتدای دوره نمایندگی تاکنون از هر روستا سه بار بازدید داشته ایم و ملاقات مردمی با مردم شریف حوزه انتخابیه به صورت مستمر انجام شده است.

 

همچنین ادامه داد: رایزنی و حصول نتیجه برای برق رسانی به منطقه گردشگری تنگه واشی بعد از مدت ١٠ سال  و تأسیس و تجهیر ٩ خانه ورزش روستایی برای شهرستان از دیگر اقدامات دو سال اخیر بوده است.

 

میرزایی نیکو تصریح کرد: مجوز ۶۴ تخته خوابی برای بیمارستان و ٨٠٠ متر کلینیک تخصصی با توجه به حضور وزیر بهداشت در منطقه و دستور از وزیر نفت برای گاز رسانی به تمامی روستاهای فاقد گاز فیروزکوه صورت پذیرفت.

در ادامه مسعود پزشکیان، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی بیان داشت: ترامپ در حال قلدری است و تمام دنیا از کشور آمریکا و قدرتش میترسند و تحریمات او را میپذیرند.

 

وی افزود: قدم اصلی در شرایط فعلی کشور، انسجام و وحدت داخلی ماست؛ باید دست از تمامیت خواهی و تصمیمات گروهی کشید؛ اختلافات باید کنار گذاشته شود، باید اجازه دهیم آحاد مردم حضور داشته باشند تا این کشور با قدرت بماند، چرا که غیر ممکن است گروهی موفق شود به تنهایی مقابل چالش های ایجاد شده بایستد؛ باید با وحدت در مقابل دشمنان بایستیم تا از خون شهدا پاسداری کنیم.

پزشکیان ادامه داد: در حال حاضر، کسانی که با دولت مخالف هستند میخواهند سوء استفاده کنند و مقابل دولت بایستند و عده ای دیگر نظام را نمیخواهند و بازیچه بیگانگان شده اند.

 

وی افزود: باید عقده ها و گره هایی که به حق یا ناحق در دل مردم وجود دارد باز شود.

 

شهرستان فیروزکوه با ۴۰ هزار نفر جمعیت، دارای دو بخش مرکزی و ارجمند در شمال شرقی تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *