یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

کنسرت بزرگ موسیقی واژه در شهرستان پاکدشت برگزار می شود

انتشار: سه شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۳۳:۱۷ |
کد خبر: 42633 |
بازدید: 39 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: به همت گروه موسیقی واژه و با همراهی موسسه سرود مهر و مجوز اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و همراهی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت برای نخستین بار کنسرت بزرگ موسیقی پاپ با خوانندگی علی شریفیان و محمد احمدی اصفهانی مورخ هجدهم مرداد ماه جاری کنسرت پاپ واژه در سالن ١٢٠٠نفری تربیت بدنی این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – این کنسرت با هدف ایجاد نشاط و سرگرمی و ارائه ی هنر موسیقی گروه واژه با دو خواننده بومی برای شهروندان اجرا می شود.

 

خاطر نشان می شود این کنسرت موسیقی پاپ در ده ترانه و با اجرای علی شریفیان و محمد احمدی اصفهانی و همراهی ١۴ نفر نوازنده  به سرپرستی سهراب لهراسبی اجرا می شود.گفتنی است در این کنسرت ده ترانه از ترانه های حمید فراهانی و تنظیم سهراب لهراسبی اجرا می شود و جمعیتی بالغ بر هزار و دویست نفر از این کنسرت با توجه به فروش و ارائه بلیط ها از این برنامه ی هنری دیدن خواهند کرد.

 

گفتنی است در این کنسرت قطعات موسیقی و ترانه های عیدی،حضور،قاب شب،شونه به شونه،تنهام نزار،شب از چشمات،آشفته،خواهش،خورشید و پاکدشت اجرا می شوند .گفتنی است علی شریفیان پیش از این آلبوم زیبایی با نام باور از خود به جا گذاشته و در حوزه ی آهنگسازی و تنظیم نیز خدمات ارزنده ای داشته است.

 

در پایان یادآور می شود کنسرت واژه از ساعت ٢١ تا ٢٢:٣٠ روز پنجشنبه هجدهم مرداد ماه جاری درسالن مذکور اجرا
می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *