کنسرت موسیقی سنتی گروه ماداروستان در شهرستان پاکدشت برگزار شد | ابتکار آنلاین
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

کنسرت موسیقی سنتی گروه ماداروستان در شهرستان پاکدشت برگزار شد

انتشار: یکشنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۲:۰۱:۳۵ |
کد خبر: 42570 |
بازدید: 39 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت- ابتکارآنلاین: با مجوز اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و همراهی موسسه ی سرود مهر کنسرت موسیقی سنتی ایرانی با عنوان ماداروستان در شامگاه آدینه ی دوازدهم امرداد نود و هفت با سرپرستی استاد بابک صرفه جو در فرهنگسرای شهدای دانش آموز شهرستان پاکدشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – کنسرت زیبا و خاطره انگیز گروه موسیقی سنتی ماداروستان با هدف ترویج هنر موسیقی ایرانی ،به خوانندگی حمید رضا منفرد صاحب رتبه نخست در جشنواره ی آواز زنده نام استاد ایرج بسطامی در سال نود و شش وبه همراهی نه نفر از نوازندگان با تجربه و توانمند در عرصه ی موسیقی بمدت یک ساعت اجرا شد.

 

خاطر نشان می شود در این کنسرت موسیقی رضا جعفری نوازنده ی دف،علی رضا مومنی نوازنده تمبک،تاراز بختیاری نوازنده کمانچه،کوشا صرافی گهر نوازنده کمانچه،امیر آزاد نوازنده نی،بهزاد کمیجانی نوازنده سنتورمزدک توسلی نوازنده عود،هادی ساریخانی نوازنده بم تار و بابک صرفه جو آهنگساز،نوازنده تار و سرپرست گروه با اجرای قطعات موسیقی بسیار زیبا شبی بیاد ماندنی برای میهمانان ِکنسرت رقم زدند.

 

گفتنی است در این کنسرت قطعاتِ: سماع،ساز و آواز افشاری(درآمد و جامه دران)تصنیفِ آن کیست،چهار مضراب افشاری،ساز وآواز حجاز،تصنیف یارب مباد و رِنگ افشاری اجرا شد که موجب تحسین فراوان میهمان قرار گرفت.

 

در پایان کنسرت بابک صرفه جو سرپرست و آهنگساز و نوازنده تار ضمن قدردانی از زحمات بی دریغ گروه ماداروستان برای این کنسرت گفت : با حمایت های بیشتر می توانیم اجراهای متنوعی برای علاقه مندان موسیقی ایرانی داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *