اگر خطایی از مسئولان سر بزند موجب تغییر نگاه مردم و سوءاستفاده دشمن می شود | ابتکار آنلاین
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

اگر خطایی از مسئولان سر بزند موجب تغییر نگاه مردم و سوءاستفاده دشمن می شود

انتشار: پنج شنبه, ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۲:۳۴:۰۲ |
کد خبر: 42506 |
بازدید: 35 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: فرماندار پیشوا گفت:ما مسؤولان در نظام اسلامی با اعتقادات، نگاه و رویکرد مردم سر و کار داریم و اگر خطایی ازما سر بزند موجب تغییر نگاه مردم می شود و این اصلی ترین راهبرد دشمن است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین -‍ حسین عباسی فرماندار پیشوا در جمع دهیاران و روسای شوراهای اسلامی شهرستان بیان داشت: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی و در این برهه از زمان به خصوص در مناطقی مانند پیشوا که از قدمت و تقدس خاصی برخوردار است علاوه بر ارزش و موهبت الهی، امانت و ودیعه ای است که فقط با خدمت صادقانه می توان ادای امانت نمود.

 

فرماندار شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد: ما مسؤولان در نظام اسلامی با اعتقادات، نگاه و رویکرد مردم سر و کار داریم و اگر خطایی ازما سر بزند موجب تغییر نگاه مردم می شود و این اصلی ترین راهبرد دشمن است تا نگاه مردم را نسبت به مسؤولان و نیروهای مدافع نظام جمهوری اسلامی تغییر دهد.

 

عباسی با اشاره به اهمیت پایبندی به اصول اعتقادی و اخلاقی در رفتار و منش مسؤولان گفت:‌ مسؤولان باید در رفتار خود دقت کنند چرا که عملکرد آنها زیر ذره بین نگاه های مردم قرار دارد.

 

وی افزود: مسؤولیتی که به واسطه اعتماد مردم بر عهده ما نهاده شده است را باید وسیله ای برای خدمتگزاری به آنان قرار دهیم و تلاش خود را معطوف به رفع مشکلات آنان نماییم.

 

فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره وضعیت و شرایط امروز جامعه ادامه داد: مسؤولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید تلاش “خالصانه” و “دلسوزانه” داشته باشند؛ این کلمات بار حقوقی و معنوی داشته و ملازمات خاص خود را دارند و اگر این الفاظ را بشکافیم بیشتر به اهمیت آنها واقف می شویم.

 

عباسی افزود: امروز در حالی برای جشن چهل سالگی انقلاب آماده می شویم که به واسطه روحیه سلطه در جهان، فشارهایی بر کشورمان تحمیل می شود تا میان مردم و مسؤولان، میان مسؤولان با مسؤولان و میان مردم با مردم تفرقه ایجاد کنند.

 

وی با اشاره به جایگاه و نقش دهیاران در خدمت به مردم گفت: دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها در خط مقدم خدمتگزاری به مردم هستند و وجهه همت آنان باید عمران و آبادانی روستاها و عمل بر اساس قانون باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *