خیرین آزمایشگاه مرکز درمانی جوادآباد را تجهیز می کنند | ابتکار آنلاین
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

خیرین آزمایشگاه مرکز درمانی جوادآباد را تجهیز می کنند

انتشار: چهارشنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۴۸:۲۵ |
کد خبر: 42474 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: بخشدار جوادآباد از توابع شهرستان ورامین گفت: با کمک یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی خیرین، آزمایشگاه دولتی مرکز درمانی شهر جوادآباد تجهیز می شود .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمد حیدری گفت: بخش جوادآباد، وسیع ترین بخش استان تهران است که در بخش بهداشت و درمان با مشکلات عدیده ای مواجه و با کمبودهایی روبرو است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر شهر ۵ هزار نفری جوادآباد که به همین تعداد از اتباع افغانستانی برخوردار است، تنها یک مرکز درمانی دارد که این مرکز بدون داشتن متخصص ، فیزیوتراپی ، آزمایشگاه مجهز و داندانپزشکی جوابگوی نیاز مردم نیست.

وی بیان کرد: علاوه بر شهر جوادآباد ، روستای محمدآباد عرب ها از توابع بخش جوادآباد نیز از یک مرکز بهداشتی برخوردار است و ۱۲ خانه بهداشت نیز در روستاهای بخش جوادآباد مستقر است و خدمات درمانی را به روستائیان ارائه می دهند.

حیدری گفت: پس از سفر وزیر بهداشت به شهرستان ورامین و بخش جوادآباد ، احداث یک مرکز درمانی مجهز در دستور کار قرار گرفت که هم اکنون این مرکز در حال احداث است.

وی تصریح کرد: با توجه به فرسوده بودن تجهیزات آزمایشگاه تشخیص طبی جوادآباد ، برخی از مراجعین با مشکل تکرار آزمایش مواجه می شدند.

بخشدار جوادآباد ورامین افزود: موضوع لزوم تجهیز آزمایشگاه جوادآباد با خیرین نیک اندیش حوزه سلامت در میان گذشته شد که در نهایت یکی از این افراد ، پرداخت یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بابت تجهیز و نوسازی امکانات این مرکز را تقبل کرد که به این واسطه بخش عمده ای از مشکلات مرکز بهداشتی جوادآباد برطرف می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *