زمان رو آوردن به رشته های جدید فرا رسیده است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

زمان رو آوردن به رشته های جدید فرا رسیده است

انتشار: چهارشنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۴۸:۱۱ |
کد خبر: 42473 |
بازدید: 25 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: سیفی در جلسه بررسی چگونگی توسعه رشته هندبال شهرستان پردیس تاکید کرد: زمان رو آوردن به رشته های جدید فرا رسیده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این جلسه که روز سه شنبه در حضور دبیر هیات هندبال استان ومربی تیم ملی و رییس هیات هندبال تشکیل شد، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس ضمن تقدیر از حضور دبیر و مربی تیم‌ ملی با تاکید بر اهمیت ظرفیت سازی بر اساس بارگذاری جمعیت پردیس تا سال ۱۴۰۰ و نیازهای جوانان ، گفت: نیاز جوانان جهت راه اندازی رشته های ورزشی باید به عنوان اولین اولویت برای ما در نظر گرفته شود.

وی افزود: بدین منظور زمینه سازی برای آشنایی شهروندان علی الاخصوص جوانان ‌با این رشته ها و در مرحله بعدی تیم داری می تواند شهرستان پردیس را پیشتاز رشته های نوظهورتر کند.

سیفی از انعقاد تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش و دانشگاه ها جهت هم افزایی و استعدادیابی در رده های پایه به عنوان اقدامی مناسب یاد کرد و گفت: انتظار داریم شهرستان پردیس با رویکردی مثبت به رشته هایی که به آنها کمتر پرداخته شده، جایگاه با ثباتی را در استان کسب کند.

در ادامه کشاورز معاونت ورزشی با توجه به مباحث مطروحه قول برگزاری کارگاه آموزشی و مربیگری را با همکاری هیات تا پایان شهریورماه داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *