یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

چهار خانه ورزش روستایی در شهرستان پیشوا راه اندازی شد

انتشار: چهارشنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۴۷:۲۳ |
کد خبر: 42471 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: چهار خانه ورزش روستایی از سوی فدراسیون روستایی عشایری وبازیهای بومی محلی و هیئت استان تهران تجهیز و باحضور حسین عباسی فرماندار پیشوا راه اندازی شد.

 

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار شهرستان پیشوا در این مراسم ضمن اظهار خرسندی از اهتمام انجام شده در راستای تجهیز و راه اندازی خانه های ورزش روستایی و حمایت اداره کل ورزش وجوانان استان تهران از جامعه ورزش پیشوا عنوان کرد:  ورزش یکی از راه ها و حوزه‌های حیاتی برای جامعه به ویژه نسل جوان برای ارتقاء هر چه بیشتر نشاط و شادابی و سلامت محسوب می‌شود و خدا را شاکریم که در شهرستان پیشوا به این مهم پرداخته شده است.

 

 

عباسی خاطر نشان کرد: خانه ورزش روستایی با هدف افزایش نشاط اجتماعی و کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی و همچنین کاهش نرخ محرومیت در روستاهای شهرستان پیشوا  افتتاح شده اند و از این پس باید به سمتی گام برداریم تا برنامه ها و اقدامات انجام شده در این خانه های ورزش روستایی هدف دار و تاثیر گذار باشد تا پس از یک مدت مشخص و برگزاری مسابقات مختلف در خانه های ورزش، ضمن ایجاد شور و نشاط بین روستائیان شاهد حضور بیش از پیش ورزشکاران این منطقه در مسابقات استانی و کشوری باشیم.

 

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا اضافه کرد: این خانه‌های ورزش روستایی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی، توسعه ورزش روستایی و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و بانوان با مشارکت اداره ورزش و جوانان و هیأت ورزش روستایی و بازی‌های بومی در روستاها تجهیز و به بهره برداری می رسند.

 

طاهری خاطر نشان کرد: براساس قول‌های مساعد چهار خانه ورزش روستایی هم در دیگر روستاهای این شهرستان و با همکاری دهیاری ها وهیئت روستائی عشایری وبازیهای بومی محلی استان تهران در هفته دولت افتتاح و راه‌اندازی خواهد شد.

 

بر اساس این گزارش، چهار خانه ورزش روستایی از سوی فدراسیون روستایی و بازیهای بومی محلی و هیئت استان تهران و با همکاری دهیاران روستاهای یوسف رضا، گلعباس، طارندپایین وعسگرآباد آماده سازی و تجهیز شد.

 

این مراسم باحضور حسین عباسی فرماندار پیشوا، احمد ملایری بخشدار مرکزی، صداقت رئیس بازرسی اداره کل  فتح الهی رئیس گروه توسعه ورزش روستایی، طاهری رئیس اداره ورزش و جوانان پیشوا، هداوند خانی رئیس شورای اسلامی بخش جلیل آباد ، قباخلو معاون تربیت بدنی سپاه ،دهیاران، اعضای شورای اسلامی روستاها وجمعی از اهالی و خانواده های معظم شهداء  برگزار و چهار باب خانه ورزش روستایی برای ارائه خدمت به ورزشکاران راه اندازی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *