یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

گازرسانی به روستاها از اولویت ها است

انتشار: سه شنبه, ۹ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۳۱:۲۰ |
کد خبر: 42463 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


 

کرج- ابتکارآنلاین: معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد که طبق برنامه ریزی گازرسانی به روستاهای کشور از برنامه های اولویت دار دولت تدبیر و امید است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا- حمید رضا عراقی روز سه شنبه در آئین گشایش مرکز تربیت مربی و آموزش تخصصی کارکنان شرکت ملی گاز ایران در کرج افزود: به رئیس جمهوری قول داده ایم که در صورت نبود موانع هر روز ۱۰ روستا در ایران از نعمت گاز طبیعی برخوردار شود.

وی بیان داشت: بر همین اساس، ارائه آموزش های تخصصی به کارکنان فنی شرکت ملی گاز ایران ، لازمه اجرای کیفی پروژه های عمرانی و گازرسانی در کشور است .

عراقی با اشاره به راه اندازی مرکز تربیت مربی و آموزش تخصصی کارکنان فنی شرکت ملی گاز ایران افزود: به سرعت در حال اجرای برنامه های آموزشی برای کارکنان این شرکت در سراسر کشور هستیم.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: مهارت آموزی موجب کارآمدی و تبحر نیروی انسانی می شود و از سوی دیگر کیفیت خدمات ارتقاء می یابد.

وی با اشاره به طرح گازرسانی به شهر زاهدان اظهار داشت: اجرای موفق این طرح در یک برهه زمانی کوتاه، نتیجه کارآمدی نیروی انسانی بود که شرکت ملی گاز ایران برای تسریع در اجرای پروژه ها، برنامه های آموزشی در کنار طرح های گازرسانی دنبال می کند.

عراقی گفت: برهمین اساس توانمند سازی نیروی انسانی در کنار فعالیت های گازرسانی به عنوان سرفصل کاری با جدیت انجام می شود.

 

** ۱۲ هزار نیروی فنی شرکت ملی گاز ایران آموزش می بینند

رئیس مرکز آموزش شرکت ملی گاز ایران نیز اعلام کرد که برای استاندارد سازی خدمات گازرسانی ، طرح آموزش تخصصی ۱۲ هزار نیروی فنی این شرکت در دستور کار قرار گرفته است.

فرشید ابدالی دهدزی افزود: راه اندازی این مرکز گام عملی برای آموزش کارکنان فنی شرکت ملی گاز ایران است که در گام نخست ۱۲۰ نفر آموزش های لازم را فرا می گیرند و به تدریج تمام ۱۲ هزار نیروی فنی شرکت ملی گاز ایران بایستی آموزش های تخصصی را بگذرانند.

وی بیان داشت: استاندارد سازی خدمات فنی و مهندسی مطابق با شاخص های جهانی از اهداف آموزش های شرکت گاز ایران است .

رئیس مرکز آموزش شرکت ملی گاز ایران گفت: آموزش های ارائه شده در مرکز تربیت مربی و آموزش کارکنان شرکت ملی گاز ایران مستقر در البرز مطابق با استاندارد های جهانی بوده و ارتقای سطح خدمات و ایمنی فعالیت های گازرسانی از اهداف این آموزش ها است.

ابدالی دهدزی گفت: یکی از ابزارهای زیرساخت ها در شرکت ملی گاز ایران، تولید محتوای الکترونیکی برنامه های آموزشی است .

این مرکز با زیر بنای یک هزارو ۲۰۰ متر مربع دارای ۷۰۰ متر مربع فضای آموزشی و کارگاهی است .

درمراسم گشایش این مرکز حمید رضا عراقی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و محمد علی نجفی استاندار البرز حضور داشتند.

مرکز تربیت مربی و آموزش تخصصی کارکنان شرکت ملی گاز ایران با حضور مسئولان کشوری و استانی در کرج راه اندازی شد.

با راه اندازی این مرکز در گام نخست ۱۲۰ تن از کارکنان شرکت گاز البرز زیر پوشش آموزش های تخصصی قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *