یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

بیشتر وقت خود را در روستاها سپری خواهم کرد

انتشار: سه شنبه, ۹ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۲۹:۵۴ |
کد خبر: 42446 |
بازدید: 45 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: فرماندار پیشوا تلاش خالصانه و روحیه جهادی را از الزامات کار مدیریتی در نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: بیشتر عمر کاری خود در شهرستان پیشوا را در روستاها سپری خواهم کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین عباسی در جمع خبرنگاران بیان کرد: توفیق و افتخار خدمت گذاری به مجاوران حضرت امامزاده جعفر(ع) را حاصل دعای خیر مردم قرچک و به‌خصوص روستاییان می‌دانم و امیدوارم بتوانیم با خدماتی که به مردم و نظام ارائه می‌دهیم قدردان لطف و محبت آنان باشیم.

 

وی افزود: امیدوارم باهم افزایی، همدلی و همفکری مجموعه مدیران شهرستان، اقشار مختلف مردم، ذی‌نفوذان و اصحاب رسانه بتوانیم نقاط قوتی که در عرصه مدیریتی شهرستان تا به امروز بوده را تقویت و مشکلات و مسائل موجود را برطرف کنیم.

 

در هیچ مجموعه‌ای یک نفر به‌تنهایی نمی‌تواند معجزه کند

فرماندار شهرستان پیشوا بابیان اینکه تعامل، همدلی و همفکری موجب تسریع خدمات به مردم می‌شود، اظهار کرد: در هیچ مجموعه‌ای یک نفر به‌تنهایی نمی‌تواند معجزه کند و به‌طور حتم باید فضای همدلی در آن مجموعه حاکم شود تا بتوان خدمتی شایسته ارائه داد.

 

عباسی خدمت به مردم را موجب افزایش علاقه آنان به‌نظام عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: کارویژه هایی در شهرستان پیشوا در ابعاد مختلف به‌خصوص در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی و در بعد رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی به‌منظور دستیابی به وضع مطلوب و آنچه در شأن و شئون مردم این منطقه است، تعریف و در دستور کار قرار می‌گیرد.

 

تلاش خالصانه و روحیه جهادی از الزامات کار مدیریتی است

وی تلاش خالصانه و روحیه جهادی را از الزامات کار مدیریتی در نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: دست نیاز و همکاری به‌سوی همه مجموعه اداری شهرستان پیشوا ازجمله امام‌جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تأمین و شورای اداری و همه‌کسانی که به‌نوعی مرجع محسوب شده و صاحب نفوذ هستند و به‌خصوص شما خبرنگاران که هدایت افکار عمومی را بر عهده دارد بلند می‌کنیم و برای پیاده‌سازی اهداف مدنظر نظام و دولت تدبیر و امید در راستای ارائه خدمات بهینه به مردم طلب کمک می‌نماییم.

 

فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به ضرورت راه‌اندازی شورای سیاست‌گذاری در پیشوا عنوان کرد: راه‌اندازی این شورا با حضور امام‌جمعه، شهردار، مسؤولان و اعضای مؤثر و با حضور مشاوران در ابعاد مختلف به خصوص استفاده از ظرفیت مشاوران جوان به‌منظور بررسی موضوعات عام و کلان شهرستان جزو برنامه‌هایی است که در دستور کار قرار دارد.

 

بیشتر عمر کاری خود در شهرستان پیشوا را در روستاها سپری خواهم کرد

عباسی بابیان اینکه عمران و آبادانی روستاها باعث دلگرمی مردم می‌شود، بیان داشت: ازآنجاکه شهر و روستا متأثر از یکدیگر هستند و شهرستان باید متوازن توسعه داده شود تعهد می‌کنم بیشتر عمر کاری خود در شهرستان پیشوا را در روستاها سپری کنم.

 

اخلاق را چاشنی کارها در محیط اداری کنیم

وی با اشاره به لزوم اخلاق‌مداری در فضای اداری گفت: بدون رعایت اخلاق راه به‌جایی نخواهیم برد و اگر اخلاق را چاشنی کارها در محیط اداری کنیم به‌طور حتم توفیقات بیشتری در مسیر پیشرفت و توسعه شهرستان حاصل خواهد شد.

 

فرمانداری متعلق به آحاد مردم است و متعلق به یک جریان، حزب و گروه نیست

عباسی در ادامه اظهار کرد: فرمانداری متعلق به آحاد مردم شهرستان پیشواست و نماینده یک جریان، حزب و گروه نیست و فرماندار به‌عنوان نماینده عالی دولت، یار، مددکار و غمخوار مردم خواهد بود.

 

میدان و فضا را برای بروز همه تفکرات و اندیشه‌ها باز می‌کنیم

وی با تأکید بر اینکه از همه ظرفیت‌های فکری شهرستان در جهت توسعه منطقه استفاده می‌شود، خاطرنشان کرد: میدان و فضا را برای بروز و ظهور همه تفکرات و اندیشه‌ها باز می‌کنیم و از هر فردی در هر مجموعه و دارای هر فکر و تفکر که بخواهد در این فضا حاضر شود و فعالیت کند، حمایت خواهیم کرد.

 

فرماندار شهرستان پیشوا وجود بارگاه امامزاده جعفر(ع) را مایه فخر و مباهات مردم پیشوا دانست و گفت: وجود امامزاده فرصت مغتنمی است تا بتوانیم بخش توریستی منطقه را با استفاده از توان دستگاه‌های مرتبط ارتقا دهیم و در این راستا باید در جهت معرفی هر چه بیشتر و شناساندن جایگاه این امامزاده عظیم‌الشأن تلاش کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *