یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

بازدید رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت از مراکز فرهنگی هنری روستای گردشگری گلزار

انتشار: سه شنبه, ۹ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۲۸:۴۸ |
کد خبر: 42442 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت- ابتکارآنلاین: با دعوت دهیاری های روستای گردشگری گلزار از رئیس و پرسنل اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت صبح روز پنجشنبه چهارم مرداد ماه جاری ،رئیس این اداره از مراکز فرهنگی هنری این روستای گردشگری دیدن کردند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حمید محسن وند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت پس از یک ساعت بازدید از کانون تبلیغاتی فرهنگی و هنری گل نرگس ضمن ابراز خرسندی از امکانات و تجهیزات این مرکز نسبت به اعزام اساتید مجرب برای تدریس رشته های متنوع فرهنگی هنری در این بخش قول مساعد دادند.

 

حمید محسن وند تاکید کرد: نیاز به ترویج فرهنگ و هنر در تمامی نقاط شهرستان و بصورت غیر متمرکز از نیازهای اساسی بوده و با توجه به ظرفیت های مطلوب در روستای گلزار به لحاظ موقعیت توریستی و تجهیزات مناسب و از همه مهم تر استعدادهای سرشار نهفته، حمایتهای فرهنگی هنری دستگاه متبوع خود را در این منطقه از اولویت های اصلی برنامه ریزی دانست.وی افزود: برای برگزاری برنامه های فرهنگی هنری بزرگ و تاثیر گذار، داشتن سالن اجتماعات و نگارخانه های استاندارد و سایر موارد مورد نیاز بسیار حائز اهمیت است.

 

همچنین در این دیدار مقرر شد با تهیه ی  و تنظیم درخواست و گزارشی مصور و مشروح در خصوص ایجاد یک سالن اجتماعات چند منظوره و با ظرفیت بیش از دویست نفر و انعکاس گزارش مذکور به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ،اقدامات لازم صورت گیرد.

 

گفتنی است در این مرکز که دارای بخشهای متنوعی شامل کلاسهای مربوط به مشاوره بانوان و رایانه و …می باشد مقرر شد پس از نیاز سنجی و اخذ مجوز های لازم اساتید متعهد و مجرب به این مرکز اعزام شوند.

 

خاطر نشان شد همچنین مقرر شد به زودی نسبت به برگزاری یک همایش شعر و موسیقی (شاید در عید سعید غدیر) در این روستای زیبا و پر جاذبه که مهد گل و گیاه می باشد اقدام شود و شبی بیاد ماندنی برای میهمانان رقم بخورد.

 

در پایان یادآور می شود روستای گلزار در حال حاظر با دو دهیاری قدرتمند و دارا بودن ظرفیت های فراوان در حوزه ی گل و گیاه و گردشگری می تواند با معرفی خوب _با  رسانه های قدرتمند که در مراسم مختلف یا به صورت مستند و مجزا به تهیه خبر اقدام می کنند- حرفهای زیادی در حوزه های فرهنگی هنری و توریست داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *