یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

در اداره بیمارستان برکت شهید ستاری باید از کارکنان بومی استفاده شود

انتشار: جمعه, ۲۹ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۴۷:۵۴ |
کد خبر: 42188 |
بازدید: 54 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: امام‌جمعه موقت قرچک گفت: بااینکه تعرفه‌های بیمارستان برکت شهید ستاری دولتی است، ولی مدیریت آن به بخش خصوصی واگذارشده است و در اداره بیمارستان برکت شهید ستاری باید از کارکنان بومی استفاده شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام و المسلمین بلوچی امام جمعه موقت قرچک در خطبه های نماز جمعه امروز اظهار داشت:مقام معظم رهبری گاه مهمی را به دولت‌مردان جهت ساماندهی اوضاع کشور به‌ویژه در حوزه اقتصادی متذکر شدند که به برخی از آن نکات اشاره می‌کنیم.

 

وی افزود:  نخستین شرط عبور از مشکلات موجود، تهیه نقشه راه اقتصاد با ثبات است تا مردم و فعالان اقتصادی تکلیف خود را بدانند و با احساس ثبات و آرامش به فعالیت اقتصادی بپردازند و دولت را هم کمک کنند.

 

امام جمعه موقت قرچک گفت: مسؤولان باید با انگیزه، شجاع و روحیه قوی داشته باشند تا در این جنگ اراده‌ها برابر هجمه روانی دشمنان انقلاب پیروز شوند.

 

بلوچی تاکید کرد: مسؤولان دولتی باید با مردم ارتباط نزدیک‌تری برقرار و برنامه‌های جبهه خودی و غیرخودی را در این جنگ اقتصادی به‌طور شفاف برای مردم بیان کنند؛ ما مخالف مذاکره با اروپا درباره برجام‌ نیستیم، اما نباید مشکلات کشور را معطل برجام کنیم.

 

وی با اشاره به افتتاح بیمارستان در روز گذشته، بیان کرد: با مشارکت بنیاد برکت بیمارستان برکت شهید ستاری افتتاح شد و امیدواریم بیمارستان در ارائه خدمات به مردم قرچک از هیچ اقدامی دریغ نکند که مردم قرچک محقق بهترین خدمات هستند.

 

امام جمعه موقت قرچک تصریح کرد: بااینکه تعرفه‌های بیمارستان برکت شهید ستاری دولتی است، ولی مدیریت آن به بخش خصوصی واگذارشده است و در اداره بیمارستان برکت شهید ستاری باید از کارکنان بومی استفاده شود.

 

وی گفت: امام‌جمعه قرچک از بدو شروع به کار بیمارستان پیگیر اقدامات بیمارستان بوده ایم تا افتتاح شود و از بابت بعضی از موارد دلخور بود و امیدواریم نگرانی امام جمعه شهرستان در خصوص بیمارستان رفع شود.

 

بلوچی بیان کرد: یکی از آسیب‌های اجتماعی که جامعه امروز ما با آن دست‌وپنجه نرم می‌کند معضل اعتیاد است که دشمنان نظام وارد جامعه کردند و جوانان برای تفریح و شادابی از آن استفاده می‌کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: خانواده‌ها باید آموزش‌های لازم را در خصوص مواد مخدر صنعتی آموزش ببینند و راه‌های مبارزه به آن را فراگیرند.

 

امام جمعه موقت قرچک در پایان ضمن تبریک هفته بهزیستی بیان کرد: به همه زحمت کشان این نهاد مردمی و خدمت رسان تبریک عرض می‌کنم که با تمام وجود در خدمت معلولان و قشر آسیب‌پذیر خدمات‌رسانی می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *