یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

ناراحتی مردم از مشکلات دلیل مخالفت با نظام نیست

انتشار: جمعه, ۲۹ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۴۷:۴۲ |
کد خبر: 42187 |
بازدید: 34 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت ورامین گفت: هر چند که مردم از برخی ازمشکلات موجود در کشور ناراحت هستند ولی همچنان از انقلاب اسلامی، ارزش های نظام و راه شهیدان پیروی می کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های این هفته نماز جمعه ورامین با اشاره به لزوم مقابله با فساد اقتصادی افزود: امروز دشمنان قسم خورده نظام تلاش دارند تا به هر دلیلی به این نظام الهی صدمه وارد کنند و باید توجه داشت که ما هر زمان به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب توجه کردیم، پیروز میدان بودیم.

وی با تأکید بر لزوم حمایت از اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی اظهار داشت: امروز همه وظیفه دارند تا از تولیدکنندگان داخلی حمایت کنند، سخت گیری های بی مورد و سنگ اندازی ها بر سر راه تولید کنندگان، راه حمایت از کالای ایرانی نیست.

خطیب جمعه ورامین تصریح کرد: امروز دشمن با تمام توان، جنگی اقتصادی را علیه ملت ایران راه انداخته و برخی از مفسدان داخلی نیز همراه با دشمنان حقوق این مردم را پایمال می کنند و نیاز است تا دستگاه قضایی باید با سرعت و قاطعیت با تروریست های اقتصادی مقابله کند.

وی از دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی خواست تا مانند دوران جنگ ، دادگاه صحرایی تشکیل دهند و مفسدان اقتصادی را به سزای اعمالشان برساند.

محمودی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با اشاره به این که دشمن در صدمه وارد کردن به ایران اسلامی، شبیخون فرهنگی را در اولویت قرار داده است، افزود: دشمن با ۲۵۰ شبکه ماهواره ای به جنگ انقلاب اسلامی آمده است.

وی گفت: دشمنان نظام تلاش دارند تا با لجن پراکنی علیه ایران اسلامی دستگاه های نظام را تضعیف کنند و در این مسیر جایگاه ولایت را هدف قرار داده اند.

وی اضافه کرد: مقابله با این توطئه به هوشیاری و حرکت در مسیر ولایت از سوی همگان نیاز است.

امام جمعه موقت ورامین افزود : دشمن تلاش دارد تا با تمام توان ملت را ناامید و جوانان را از آینده کشور دلسرد کند در صورتی که امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد و توطئه شوم دشمنان نمی تواند خللی در مسیر رو به تکامل آن وارد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *