دستگيري دکتر قلابی داروخانه در پاکدشت | ابتکار آنلاین
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

دستگیری دکتر قلابی داروخانه در پاکدشت

انتشار: پنج شنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۱۰:۲۶ |
کد خبر: 42157 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری فردی تحت عنوان دکتر داروخانه با جعل عنوان و خرید و فروش غیر مجاز دارو به ارزش ۴ میلیارد ریال در پاکدشت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردارعبدالرضا ناظری گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی با جعل مهر و عنوان پزشک داروخانه اقدام به خرید و فروش دارو کرده است، بررسی دقیق این موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: پس از روشن شدن صحت موضوع ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به نمایندگی پخش دارو مراجعه و طی تحقیقات انجام شده در رابطه با مشخصات خریدار و محل تحویل دارو موفق به شناسایی و دستگیری متهم شدند.

 

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: ماموران پس از شناسایی انبار داروها به همراه کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان از محل نگهداری غیر استاندارد داروها بازدید و موفق به کشف ده ها هزار انواع قرص های پرمصرف شدند که همگی تحویل شبکه بهداشت و درمان شد.

 

سردار ناظری در پایان با اشاره به اینکه ارزش داروهای مکشوفه ۴ میلیارد ریال برآورد شده است، بیان داشت: متهم که در امر قاچاق دارو نیز سابقه دارد تحویل مراجع قضائی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *