یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

نشست هم اندیشی کارگروه مطبوعات شهرستان گرمسار با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

انتشار: سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۱:۴۶ |
کد خبر: 42093 |
بازدید: 44 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: جلسه کارگروه مطبوعات با حضورتقی نجفی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار و ‏اعضای کارگروه مطبوعات با محوریت بررسی مشکلات خبرنگاران و برنامه ریزی در خصوص روز ‏خبرنگار در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد . ‏

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این  جلسه تقی نجفی لازمه ی خبرنگار خوب بودن را داشتن علم و دانش، تجربه و جسارت دانست و گفت: یادمان باشد درنظامی الهی ودینی خدمت می کنیم وبرای اعتلا وسربلندی آن از هیچ کوششی فروگذار نباشیم ودرمقابل تبلیغات سهمگین دشمنان با بصیرت وآگاهی قدم برداریم وبدانیم دفاع از حکومت وکیان اسلامی امری شرعی است که امام ره وشهدا به آن وصیت کرده اند ودراین میان نقش خبرنگاران بعنوان سربازان جنگ نرم دوچندان است .

 

ایشان در ادامه به برگزاری مداوم  و پی در پی جلسات کارگروه مطبوعات تاکید کرد و افزود :  با برگزاری مداوم این جلسات میتوان از مشکلات پیش روی خبرنگاران کاست و با سرعت عمل بیشتری مصوبات جلسات را به مرحله ی اجرا درآورد .

 

در ادامه   جلسه  اعضای  کارگروه   به بیان نقطه نظرات و دیدگاه ها و مشکلات  این کارگروه پرداخته  و  تعامل  و ارتباط سازنده این کار گروه را   با نهاد های دولتی و غیر دولتی  را مهم دانستند و از زحمات تقی نجفی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار  تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *