یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

رونق اقتصادی و موفقیت تولید با بانک ها ارتباط مستقیم دارد

انتشار: سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۰:۲۸ |
کد خبر: 42089 |
بازدید: 45 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در جمع روسای بانک های شهرستان، از نقش موثر بانک ها در رونق اقتصادی سخن گفت.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار پردیس با اشاره به اینکه کمبود نقدینگی مشکلات فراوانی را برای واحدهای تولیدی و صنعتی به وجود می آورد، افزود:  قوانین مناسب و مثبتی برای اعطای تسهیلات به بنگاه های اقتصادی وجود دارد اما نتایج مناسبی عاید  بخش تولید و صنعت شهرستان نشده است.

حیدری اجرا نشدن کامل قوانین توسط عاملین، عدم وجود توجیه کافی  برای دریافت تسهیلات و اطلاع رسانی ناقص و نا آگاهی را از جمله برخی دلایل این عدم موفقیت دانست و تصریح کرد: لازم است بانک ها در مواجهه با این مشکلات با دلسوزی بیشتری کار را پیگیری کنند و در صورت نیاز مراتب را به ادارات مرکزی، فرمانداری، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و یا اداره صنعت و معدن و تجارت انعکاس دهند تا بتوان زمینه تزریق نقدینگی به واحد های محرک اقتصاد را فراهم کرد.

فرماندار پردیس در پایان از لزوم وجود رأفت و همدلی بیشتر برای تسریع در گردش چرخ های اقتصادی سخن گفت و افزود : واحدهای تولیدی و صنعتی زحمات و سرمایه‌گذاری زیادی را متقبل شده اند و حمایت از این بخش مهم و تاثیر گذار در بهبود شرایط اقتصادی، وظیفه تک تک افرادی است که در این جلسه گردهم آمده‌اند.

گفتی است جلسه کارگروه بانک های شهرستان به ریاست فرماندار در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *