فعالیت های فرهنگی مهمترین راه در مقوله حجاب و عفاف است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

فعالیت های فرهنگی مهمترین راه در مقوله حجاب و عفاف است

انتشار: شنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۵۰:۳۱ |
کد خبر: 41996 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : در مسأله حجاب و عفاف فعالیت های فرهنگی در اولویت قرار دارد و باید بیش از هر چیز دیگر مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – عباسعلی سعیدیان روز چهارشنبه در آئین حجاب و عفاف که با حضور نمایندگان بانوان ادارات ورامین ، در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت : در جامعه امروز ،پوشش گروهی از جوانان به هر دلیلی مناسب نیست و آن ها تمایلی برای حفظ آن نشان نمی دهند.

وی گفت : این افراد سوالات متعددی روبرو هستند و این وظیفه متولیان فرهنگی جامعه است که برای پرسش های آنان ، جواب های قانع کننده ارائه دهند و در دل آنان نفوذ کنند.

وی تأکید کرد: در حوزه حجاب و عفاف ، کسانی که برای تبلیغ و تشویق افراد به حفظ حجاب فعالیت میکنند ، خود باید با باور قلبی ، حجاب را پذیرفته باشند و به آن تظاهر نکنند.

سعیدیان بیان کرد: فعالیت در زمینه حجاب و عفاف یک کار کاملا فرهنگی است و نیاز به استفاده از افراد متخصص و متعهد دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم حفظ حجاب در ادارات ، نهادها و اصناف گفت : ضوابط اداری ، اخلاقی و شرعی به ما تکلیف می کنند که زنان کارمند در ادارات و مراجعین آنها تا حد متعادل پوششی را که عرف جامعه اسلامی است ، رعایت نمایند.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین تأکید کرد: کسانی که در ادارات حجاب اسلامی را رعایت نمی کنند ، مرتکب جرم شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *