کشور در 40 سالگی انقلاب باید به بلوغ عقلی برسد | ابتکار آنلاین
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

کشور در ۴۰ سالگی انقلاب باید به بلوغ عقلی برسد

انتشار: چهارشنبه, ۲۰ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۰۲:۳۰ |
کد خبر: 41931 |
بازدید: 54 views |
بدون دیدگاه


بیرجند – ابتکارآنلاین: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: اکنون در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی باید کشور به بلوغ عقلی برسد تا طرح های دشمن ریشه کن شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی در همایش لشکر فرشتگان که به مناسبت روز عفاف و حجاب در بیرجند برگزار شد، اظهار داشت: باید متناسب با توطئه دشمن در صحنه قرار بگیریم و شرط اول آن شناخت هدف دشمن است.

وی گفت: دشمن با ترفندهای مختلف می خواهد نسل توانمند را ضعیف کرده و از آنها برای خود نوکر انتخاب کند.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی بیان کرد: دشمن با ترفندهایی مثل فقر، پول، پست و مقام، احزاب و گروه ها می خواهد به نوعی مردم را سرگرم کند و با تضعیف نسل توانمند بر کشور غالب شود.

وی برهان را وجه تمایز ۲ مکتب الهی و بشری دانست و ادامه داد: علیرغم بصیرت در مکتب الهی، مکتب های بشری با استبداد کامل به دنبال نابود کردن مخالفان هستند.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: جهاد برای بصیرت افزایی بعد از همه اتمام حجت ها جنگ علیه ابوجهل هاست و طرح مکتب بشری با تفکر فرعون گونه تنها محدود به مصر نیست بلکه الان توسعه یافته و استکبار جهانی مجری این تبهکاری هاست.

وی با گرامی داشت ۲۱ تیرماه سالروز قیام مردم علیه کشف حجاب در مسجد گوهرشاد اظهار داشت: زنان مظلوم آن دوران قربانی استبداد یک بی سواد و مجری برنامه های استعمار بودند و به خاطر غارت ارزش های انسانی جمع زیادی از مردم در حادثه مسجد گوهرشاد مظلومانه به شهادت رسیدند.

امام جمعه بیرجند گفت: ختم و پایان استثمار در حادثه آن روز خلاصه نمی شود بلکه پروژه فرعونی برای تضعیف جامعه از اهرم های کوتاه سازی و اختلاف طبقاتی و قومی کمک می گیرد تا یک جامعه متفرق و ضعیف ایجاد کند.

وی وقوع انقلاب اسلامی را یک معجزه الهی توصیف کرد که با منطق و دلیل به وجود آمد و با تایید ۹۸ درصدی جمعیت یک کشور تداوم یافت.

عبادی به تلاش های دشمن بعد از شکل گیری انقلاب اشاره کرد و افزود: دشمن در پروژه های مختلف تلاش کرد تا به وسیله تبهکاران ترین و آلوده ترین عناصر، انسان های فهمیده و توانمند را از صحنه انقلاب خارج کند.

وی نمونه بارز این وقایع را در شهادت ۱۷ هزار نفر توسط منافقان یادآوری کرد و گفت: واقعه شهدای هفت تیر و شهادت مطهری ها و چمران ها نشان داد که در تفکرات اقتصادی دشمن این انسان ها از لحاظ کمالات انسانی توانمند بودند که باید از میان برداشته می شدند و امروز هم باید در ادامه این پروژه ها هوشیار بود.

وی وعده های آخرالزمانی را نویدی برای پایان خوش مبارزه با استکبار دانست و گفت: معیار این وعده قرآن است و خدا علاج ناامنی را بر دوش خود مردم گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *