شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

قاچاق کالا ضربه ای مهلک به تولیدات داخلی و مانع توسعه کشور است

انتشار: چهارشنبه, ۲۰ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۵۸:۱۷ |
کد خبر: 41911 |
بازدید: 58 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: فرماندار ویژه شهرستان ری نیز در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ری با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا باید در اولویت قرار گیرد، گفت: قاچاق کالا ضربه ای مهلک به تولیدات داخلی است و مانع توسعه و پیشرفت کشور در این حوزه می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – هدایت الله جمالی چور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا باید در اولویت قرار گیرد، گفت: قاچاق کالا ضربه ای مهلک به تولیدات داخلی است و مانع توسعه و پیشرفت کشور در این حوزه می شود.

هدایت الله جمالی پور اظهار داشت: بخشی از معضلات کشور ناشی از غفلت های صورت گرفته بوده که صنعت را با مشکل مواجه کرده است.

معاون استاندار تهران با بیان اینکه ظرفیت های تولیدی کشور فراوان است، افزود: در زمینه حمایت از تولیدات داخلی با برنامه ریزی و سیاستگذاری دقیق می توان اقدامات جدی انجام داد و گام های موثری برداشت.

شایان ذکر است شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از ۸۶۰ هزار نفر از مهمترین شهرستان مذهبی و سیاسی استان تهران است که دارای چهار شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *